Menu
 
 

Lauma FW 13/14 kolekcija

2013 10 06  17:07  |  Aktualijos

Lauma FW 13/14 kolekcija

Lauma Lingerie nuotraukos.

Lauma Lingerie FW 13/14 sezonui išleido aktualių, seksualių ir subtiliai viliojančių apatinių drabužių kolekciją, įkvėptą tiek architektūrinio silueto ir linijų, baroko epochai būdingos prabangos ir dekoro elementų žaismo, tiek lengvos, bet tuo pačiu metu iššaukiančios romantikos, šiltos žemiškos pagundos ir originalių kultūrų ypatumų. Naujausioje linijoje – 34 kasdienai ir šventei skirti modeliai.

Jau sukančioms galvas dėl dovanų Kalėdoms, verta atkreipti dėmesį:

 „AB Lauma Lingerie tęsia savo plėtrą ir didžiuojamės, kad dabar mūsų prekių ženklo apatinių drabužių galima įsigyti ir dviejose atskirose firminėse parduotuvėse Saudo Arabijoje. Šia proga mūsų dizainerių komanda sukūrė naują „Arabian Night“ kolekciją, įkvėptą būtent šio regiono kultūros. Kolekcijos pardavimas prasidės gruodžio mėnesį, prieškalėdiniu laikotarpiu, ir mes tikimės, kad ji galės pelnyti pripažinimą ne tik tolimame rytietiškame Džidos mieste, bet ir pas mus, Latvijoje“, – atskleidžia Lauma Lingerie valdybos pirmininkė Linda Matisone, pridurdama, kad šiais metais Lauma Lingerie paruošė daug staigmenų ir vietinei rinkai.

Šio sezono elementai – nepriekaištingai tikslios linijos kūno formas atkartojantis kirpimas, įvairių faktūrų audinių ir medžiagų jungimas, pražydusių gėlių marginiai ir švelnūs pasteliniai atspalviai. Taip pat – paslaptingos sodrių spalvų gamos, dailūs raštai, aristokratiškai žvilgantys audiniai, rytietiško stiliaus ornamentai ir kiti prabangūs motyvai, kurie padės kolekciją dėvinčiai moteriai labiau save įvertinti, pažadins joje naujas emocijas, privers pamilti savo atspindį veidrodyje.

Spalvos: pilkai sidabrinė ir žvilganti auksinė, iššaukiančiai paslaptinga ir aristokratiškai elegantiška juoda, laukinės energijos kupina raudona, žaisminga balta, sodri violetinė ir švelnūs pasteliniai tonai.

Medžiagos: ažūrinis žakardas, elastingi ir nėriniuoti audiniai, klasikiniai ir siuvinėti nėriniai, austinis satinas.

Lauma FW 13/14 kolekcija

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka