Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 10 07  10:15  |  Aktualijos

Ar pasiruošėte šios savaitės naujienoms? SwO rekomendacijos siūlo tai, kas natūralu, artima, unikalu, įsimintina ir skoninga. Ką šią savaitę pasirinksite Jūs?

Natūralu

Crafted Cover

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/CraftedCover

Natūralumas visą laiką užima pirmąją vietą amžino grožio ir stiliaus standartuose. Dabar juo galite apgobti ir savo išmanųjį telefoną! „Crafted Cover“ – natūralaus medžio telefonų dėklai.

Artima

Odinis Shop

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/ODINIS.SHOP

Tikros odos aksesuaras taps neatsiejama garderobo dalimi – juk tai daug artimesnė medžiaga, nei šalta plastmasė. „Odinis Shop“ internetinėje parduotuvėje rasite natūralios odos papuošalų, o ypatingą dėmesį rekomenduojame atkreipti į vintage stiliaus laikrodžius!

Unikalu

ArtWear.lt

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/Artwear.lt

Ne kiekvienas yra menininkas, bet kiekvienas (dažniausiai) nori būti išskirtiniu. „ArtWear.lt” pasitelkę tekstilinius dažus padės Jums tokiu tapti! Sugalvokite idėją, atneškite savo mylimą megztinį, o likusiu darbu pasirūpins „ArtWear.lt”.

Įsimintina

Dryžuota pakrantė

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/dryzuotapakrante

Jūros dvelksmo mylėtojams „Dryžuotos pakrantės“ aksesuarai kels prisiminimus apie paplūdimyje ar uoste praleistas akimirkas visus likusius metus. Inkaru ir marinistinėmis spalvomis puoštus rankdarbius rasite kūrėjų Facebook puslapyje.

Skoninga

SPACE Style Concept

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/boutique1pandora

Italų prekės ženklas „SPACE Style Concept“ atkeliavo ir į Vilniaus senamiestį! Jį pristato „Boutique 1“, siūlydami moterims, kurios pasitiki savimi, yra jausmingos, o amžiaus visai nesureikšmina.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama