Menu
 
 

Leisk savo kojoms „pasileisti plaukus“ – juk pavasaris

2018 03 30  12:11  |  Aktualijos

Tegul bėga 2018

Nuotraukos – Rasa Nebasa ©

„Kas mes tokios, kad paklustume taisyklėms?“, – klausia vos prieš pusmetį itin aštrią populiarių tamprių kolekciją kiečiausioms damoms pristatęs prekės ženklas „Tegul bėga“. Ir pristato naują.

Šiandien – jau pavasaris. Tačiau nesvarbu, koks sezonas, nesvarbu, koks lauke oras, koks naftos kainų kursas, ar kiek vakuumo piniginėje. Mylėti save reikia čia ir dabar, todėl turime būti ryškios, drąsios ir sau patikti.

Tegul bėga 2018

„Mes mylime save ne todėl, kad taip sako gyvenimo būdo nuomonės formuotojai ar populiariosios psichologijos knygos. Mes esame gražios, nes taip galvojame. Nes esame unikalios. Nes turime savo nuomonę, savo stilių, savo grožio modelį“, – rėžia po „Tegul bėga“ prekės ženklu besislepianti kolekcijos autorė, dizainerė Rūta Lapienytė.

Jai kojos – materialiame pasaulyje įstrigusios mintys. Jos neša ten, kur veda širdis, kur lydi svajonės, kviečia sapnai. Mintys turi būti ryškios, aiškios, gražios. Šios idėjos apsėsta „Tegul bėga“ dizainerė sukūrė naują, dar gaivališkesnę tamprių kolekciją „Blossom“ (liet. žydėjimas).

Kolekcijos vizualinis credo – ryškios spalvos, išjungiančios pilkumą, kutai, kuriuos galima pasileisti ir pataršyti, piešiniai, gimę sapnuose ir kolaboracijoje su kitu netikėtu menininku.

Tegul bėga 2018

Tegul bėga 2018

Tegul bėga 2018

Nuotraukos – Rasa Nebasa

Makiažas – urban colours makeup / Eglė Genutytė

Modelis – Emilija Knyzelytė

Tegul bėga 2018

Tegul bėga 2018

„Jau tuoj prie sakurų

Ir po jomis visi selfinsis.

Juk nori? Eik ir tu.

Man reikia gėlių,

Nes aš jas, o jos – mane

Padaro gražesnę.

Ryškiai žydras dangus

Neatspindi spalvų kuriomis aš puošiuos viduje.

Mintys mano pakilo.”

 

Skamba dizainerės haiku, o ji kviečia į nuotykį su savimi. Nuotykį mylėti save, o įkvėpimo kasdienai semtis aplinkoje, savo svajonėse ir nuolat keistis, judėti į priekį.

Tegul bėga

Tegul bėga 2018

Tegul bėga 2018

Tegul bėga

Tegul bėga

Tegul bėga 2018

Tegul bėga 2018

Tegul bėga 2018

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records