Menu
 
 

Lietuvoje veiklą pradeda vienas pagrindinių natūralios kosmetikos gamintojų Europoje

2015 03 12  23:23  |  Aktualijos

BIO2YOU natūrali kosmetika

Nuotraukos: gamintojų.

Šiandien drąsiai galime sutrypti džiaugsmo polkutę, nes Lietuvoje – vienu natūralios kosmetikos ir higienos gamintoju daugiau. Nuo šiol mūsų akiratyje ir smalsumo taikiklyje – artimųjų latvių kurti ypatingai švelnūs, kokybiški, draugiški odai ir aplinkai „Bio2You“ produktai. Kas, kaip ir kur?

100 procentų produktų natūralumą papildo šaltalankio galia. Būtent jis turi ypatingas maitinančias ir gydančias savybes. Tyrimai rodo, kad šaltalankis pasižymi gydomosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis: jo uogos gerina imuninę sistemą, suteikia energijos, atkuria ląsteles. Patys gamintojai teigia, kad ši kosmetika ne tik natūrali, bet ir moderni, šiuolaikiška.

Dar keli įspūdingi faktai apie šį labai rudenišką, uogomis apkibusį augalą. Šaltalankis turi triskart daugiau vitamino A nei morkos, dešimt kartų daugiau vitamino C nei apelsinai ir 4 kartus daugiau vitamino E, nei jo turi saulėgrąžų sėklos. Vienoje šaltalankio uogelėje sutelpa 190 vertingų biologiškai aktyvių medžiagų: daug stiprių antioksidantų, 42 rūšių lipidų, 18 aminorūgščių, 14 vitaminų, provitaminų, mikroelementų, kelių rūšių omega rūgščių ir kitų mikroelementų, sveikatą stiprinančių medžiagų. Įsivaizduokit – visas šis gėris patenka ant odos ir ją puoselėja kiekvieną dieną.

Mažas tyrimas internetinėje erdvėja liudija, kad produktai verti liaupsių ir pagyrų. Natūralus Omega 3 – 6 serumas vadinamas odos antidepresantu turėtų išgelbėti odą po keistokos žiemos. Ar dažnai į rankas papuola serumas, kuris skatina laimės molekulės – dopamino gaminimą? Kad oda taptų dar laimingesnė, į kompaniją galime jungti natūralų veido toniką, kuris palaiko odos drėgmei bei puikiai sudoroja nešvarumus ir riebalų perteklių. Na, ir viską vainikuojame plaukų lepinimu – kauke ir aliejumi. Šie bičiuliai ypatingi sausų   ir linkusių slinkti plaukų gelbėtojai.

Taip ir maga visą šį gėrį išmėginti ir įsitikinti rūgščios uogos galia. Šiuo metu produktus galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.bio2you.lt, o per ateinančius metus viską pačiupinėti gyvai galėsime ir prekybos centruose bei firminėse parduotuvėse.

BIO2YOU natūrali kosmetika

BIO2YOU natūrali kosmetika

BIO2YOU natūrali kosmetika

BIO2YOU natūrali kosmetika


Komentuok:
*Reklama
DNO