Menu
 
 

Lietuvos modeliai (vaikinai). Nauji veidai

2013 04 16  17:08  |  Aktualijos

 Marius Survila

Nathalie-models.com nuotr. Marius Survila

Lietuvą nuo šiol galime tituluoti ne tik dailiausių merginų kraštu, bet ir… išskirtinio grožio vaikinų lobynu! Lietuvoje vykstančiuose mados renginiuose galime pamatyti vis dažniau atpažįstamus vaikinų veidus. Vieni dirba čia, Lietuvoje, laisvalaikiu, tuo tarpu kai kurie išrinktieji jau spėjo išsibarstyti po pasaulį ir siekia aukštumų globalioje mados industrijoje.

SwO pristato naujausių ir įdomiausių šalies modelių penketuką. Penki vaikinai – Simonas Pham, Almantas Petkūnas, Lukas Katinas, Povilas Ežerskas ir Marius Survila – įsimintini veidai ir perspektyvūs modeliai, nepabijoję

kirsti Lietuvos sienos ir praeiti mados savaičių podiumais.

Simonas Pham: aštrūs žandikauliai ir skvarbus žvilgsnis

Simonas Pham

Models.com nuotraukos

Simono Pham istoriją ir milijono vertės veidą matė ir girdėjo visi, kurie nutuokia, kas yra mada. Festivalio ,,Mados Infekcija” kastinge dalyvavęs ir modelių agentūros ,,Modilinos” savininkės Jolantos Sadauskienės dėmesį patraukęs vaikinas jau po kelių mėnesių modelio darbą tęsė… Niujorke. Didesnio pripažinimo sunku tikėtis – Simonas buvo išrinktas savaitės veidu tinklalapyje models.com, nors tuo metu dar tik bandė savo jėgas atrankose ir net neturėjo susikūręs darbų portfolio! Vaikinas ateityje svajoja tapti Holivudo aktoriumi, o dabar modelio karjerą tęsia žingsniuodamas Kenzo, Givenchy, Louis Vuitton kolekcijų pristatymuose bei pozuodamas Vogue, „GQ“, „Menswear“, „Bullet“ žurnalams.

Simonas Pham

Models.com nuotraukos

Almantas Petkūnas: mąslios mėlynos akys, pakerinčios užsakovus

Mėlynakis Almantas Petkūnas modelio karjeros žemėlapį nusprendė pradėti nuo Londono. Pasirašęs sutartį su modelių agentūra Elite London, vaikinas kone iškart galėjo džiaugtis užplūdusiais darbo pasiūlymais. Sąrašas mados namų, su kuriais Almantas dirbo, vis ilgėja. Lietuvis jau yra sudalyvavęs Burberry 2013 m. rudens – žiemos, to paties sezono Damir Doma, Dries Van Noten, Iceberg, J.W. Anderson, Jil Sander, Louis Vuitton, Raf Simons kolekcijų pristatymuose. Vilnietį galime išvysti ir šių metų ,,Topman” sausio mėnesio kataloge.

Almantas Petkūnas

Nuotraukos: models.com

Lukas Katinas: nulipęs nuo podiumo, nepamiršta puikaus stiliaus

Lukas Katinas

Fashionopher.blogspot.com nuotr.

Žinia apie Donatellos Versace susižavėjimą lietuviu modeliu Luku Katinu tapo tikra sensacija lietuviškuose naujienų portaluose.

Vaikinas jau yra pasirašęs sutartis su Elite Models London, Elite Barcelona, Aim Models Management New York agentūromis. Palangiškis madoje – ne pradinukas. Lukas ir pats domisi mada, o iš Calvin Klein, Duckie Brown, Givenchy ir Versace SS 13 sezono kolekcijų, kurias demonstravo pasaulio mados didmiesčiuose, išmoko nebijoti šortų ir švarko derinio ir vakarėliuose švytėti ryškiai ir madingai.

Lukas Katinas

Elitemodellondon.co.uk nuotr.

Povilas Ežerskis: darbingas ir potencialus mados naujokas

Povilas Ežerskis

Supermodels.lt nuotr

Povilas Ežerskis visai neseniai įžengė į mados pasaulį. Tinklapyje models.com Povilas pristatytas kaip nemažus lūkeščius keliantis naujas veidas. Modelis iš Alytaus jau pasirašė sutartį su MP management Milano, o Honkonge nusifotografavo Phillip Lim drabužių reklamoje.

Povilas Ežerskis

Supermodels.lt nuotr

Marius Survila: sveikai mąstantis ir daug siekiantis mados veidas

Marius Survila – vienas iš vyrų modelių pionierių Lietuvoje, kuris norėtų išrasti vaistus nuo vėžio ir įkurti nuosavą modelių agentūrą. Šį jauną panevėžietį mados žurnalas ,,L’Officiel Lietuva“ įtraukė į geriausių šalies modelių septintuką, tarp kurių, beje, tik du vaikinai! Mariui yra nesuprantama ,,karjeros per lovą” idėja, todėl jis žingsnis po žingsnio kyla mados industrijos laiptais pats: vaikinas priklauso Nathalie Models Paris, Trend Models Barcelona agentūroms, o dirbant Kinijoje jam net teko apsimetinėti vienu Amerikos aktoriumi miniai susižavėjusių azijiečių!

Marius Survila

Nathalie-models.com nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO