Menu
 
 

Lietuvos repo scenoje kyla du nauji vardai

2019 04 25  19:01  |  M.I.C. Naujienos

Lucid Kidd

Nuotraukos – Lucid Kidd asmeninio archyvo ©

Lietuvos repo muzikos padangėje ryškėja du nauji vardai. Po Lucid Kidd pseudonimu kuriantis Martynas ir kaip Lil Skar pažįstamas Dovas – vos keturiolikos sulaukę, tačiau tūkstančius perklausų Soundcloud platformoje surenkantys vaikinai. Šiandien jie išleidžia naują bendrą kūrinį „Good Wok“ ir jo vaizdo klipą.

Martynas su Dovu susipažino praėjusių metų vasarą – vaikinai kurį laiką vienas kito kūrybą sekė socialiniuose tinkluose, kol galiausiai nutarė pabandyti dirbti kartu. Nuo to laiko jie – geri draugai ir scenos partneriai.

„Mes su Dovu iš karto vienas kitame pamatėme potencialą – pasakoja Martynas. – Tuo metu tarp mūsų bendraamžių buvo atsiradę daug naujų „reperių“, tačiau nei vienas iš jų nedėjo tiek darbo, pastangų ir aistros į muziką, kiek dėjome mes.“

Vaikinai sako, jog ir kūryboje, ir bendrame darbe, jie vienas kitą papildo idėjomis, skirtingas mintis ir skambesius draugiškai sulipdo į bendrus kūrinius, kartu greitai suranda sprendimus ir turi daug ambicingų muzikinių planų.

Kol kas didžiausias jų darbas – šiandien pristatytas kūrinys „Good Wok“, įrašytas grupės „G&G Sindikatas“ nario Donciavo studijoje, bei šio kūrinio vaizdo klipas, filmuotas Šarūno Apalainio – jis yra sukūręs vaizdo klipus ne vienam žinomam Lietuvos atlikėjui.

Lucid Kidd

„Good Wok“ yra gana ironiška daina apie tikslo pasiekimą – šaipomės, jog štai, esame pasiekę viską, ką galima pasiekti, gyvename kaip milijonieriai ir valgome prabangius makaronus, nors iš tiesų dar tik pradedame savo muzikinį kelią, – apie kūrinio mintį kalba Dovas. – Tai yra Martyno praėjusią vasarą sukurta daina, prie kurios jis pakvietė mane prisidėti. Nuo „Good Wok“ viskas ir prasidėjo – bendra kūryba, darbai, planai, į šį kūrinį įdėjome labai daug laiko ir kantrybės, kad jis skambėtų taip, kaip skamba šiandien.“

Vaikinai netrukus žada pristatyti ir daugiau naujienų – gegužės pradžioje pasirodys ir debiutinis jų albumas „Warewolves“, o iš karto po to įvyks ir albumo pristatymo koncertas. 


Komentuok:
*Reklama