Menu
 
 

„Loftas Fest“ dizaino paviljone – nauji lietuviški vardai ir svečiai iš užsienio

2015 08 26  15:45  |  M.I.C. Naujienos

Loftas Fest dizaino paviljonas

Nuotraukos: organizatorių.

Šį penktadienį miesto šviesas įžiebsiančiame festivalyje „Loftas Fest“ gražių daiktų mylėtojus kvies dizaino paviljonas. Jame įsikurs beveik pusšimtis mados bei dizaino objektų kūrėjų. Tarp jų – daugybė naujų, dar negirdėtų lietuviškų vardų, svečiai iš madingiausių Rygos butikų, kultinių batelių „Melissa“ parduotuvė ir dar daug mados laimikių. „Loftas Fest“ dizaino paviljonas veiks visą festivalio savaitgalį pradedant penktadienio vakaru.

„Šių metų „Loftas Fest“ dizaino paviljonui taikėme ypatingą atranką. Todėl jau nuo penktadienio vakaro festivalintojus pasitiks būrys naujų lietuvių rūbų, papuošalų, net laikrodžių ir šviestuvų kūrėjų. Taip pat pristatysime Rygos dizainerių kūrinius. O daugybę gražių dalykėlių bus galima įsigyti išpardavimuose ir pasiruošti rudens sezonui besilinksminant!“, – pasakojo „Loftas Fest“ dizaino paviljono bendraautorė Živilė Diawara.

Loftas Fest dizaino paviljonas -Yofox

Mados importas iš užsienio

Šiemet „Loftas Fest“ besilinksminantys fašionistos galės akis į akį susipažinti su madingiausių Rygos butikųdizaineriais. Šiaurietišką kostiumo dizaino minimalizmą pristatys Agnese Narnicka. Jos prekės ženklo „One Wolf“ rūbai – tai miesto karių šarvai, sportiško funkcionalumo ir solidžių geometrinių formų dermė.

Mano rūbai yra skirti žmogui, kuriam miestas yra įaugęs į kraują. Labai tikiuosi, kad Loftas Fest’e“ papuošiu ne vieną miesto vilką, ypač – naktį“, – elektroniniame laiške rašė lagaminus bepakuojanti Agnese.

Taip pat Rygoje kurianti Malvine Mennika savo rūbus ir aksesuarus „Malvine“ dedikuoja super merginoms. Spalvinga ir įvairialypė kūrėja drąsiai skleidžia feminizmo ir tolerancijos idėjas. Pasak jos, rūbai – ne paprastas drabužis, o kiekvieno žmogaus asmeninis manifestas pasauliui. „Loftas Fest“ dizaino paviljone dizainerė kvies pasimatuoti ir įsigyti spalvingus rankų darbo aksesuarus ir rūbus iš dviejų naujausių kolekcijų.

Loftas Fest dizaino paviljonas

Loftas Fest dizaino paviljonas

Daugiausiai dizaino vienoje vietoje

Dizaino paviljonas „Loftas Fest“ teritorijoje duris atvers šio penktadienio vakarą. Daugiau negu 30-je jo kampelių įsikurs lietuvių dizaineriai. Miesto stileivomsužsimesti naują kailiuką čia pat siūlys kačiukus prijaukinę „Meu“ rūbai,  jauki „BlackBananaLT“ kolekcija,  gėlėti „Zefyro“ grožiai damoms, etnografiškieji „Baltai“, nauji ir jau pamėgti „SHMUTKE“ marškinėliai, vaikų stiliaus namai „Atelier Djm“ .

Čia bus galima įsigyti Aleksandro Pogrebnojaus bei jaunųjų dizainerių Kristinos Sviderskaitės ir Sandros Yushka drabužių, svečiuosis lietuviško dizaino namai „5 summer stories“. O šios vasaros geidžiamiausi „jachtos batai“ „TOMS“ įkurs savo showroom’ą.

Namų dekoras išrankiems

Vintažinius šviestuvus, ventiliatorius ir interjero aksesuarus, atgimusius naujam gyvenimui, „susimedžioti“ kvies „LoftBrands“ auksarankiai, o šiltą šviesą į namus kvies „Berry Lights“ tekstilinių šviestuvų kūrėjai.

Unikalius sieninius laikrodžius, sukurtus iš nekasdienių medžiagų pristatys „INTIME“ autoriai. Jaunieji grafikai Akvilė Magicdust, GR.Sketch (Giedrė Banevičiūtė), Kamilė Krasauskaitė, Spice (Saimonas Mureika) prekiaus autoriniais kūriniais – atvirukais, iliustracijomis, plakatais.

Loftas Fest dizaino paviljonas

Aksesuarų mėgėjams – bus daug pagundų

Blizgučių mėgėjos ir mėgėjai galės artimiau susipažinti su dideliu būriu aksesuarų, bižuterijos ir juvelyrikos autorių. Dizaino paviljone prisistatys subtilių papuošalų „Kartotė“ bei „Bobriq“ kūrėjai, stilingų vyriškų aksesuarų namai „DOBSHOP“ , „L’albero“ ir „MenOnly“,  smagūs „ČIA TU?“ medinukai, spalvingų ir mirtinai madingų kuprinių „Muni“ gamintojai. Ne tik pasižiūrėti, bet ir pasimatuoti bus verta „Scarfonaut“, „Gro“, „Mellow“, „YOFOX“, „Kamanė“ aksesuarus bei gamtos įkvėptus „Gera Aura“, „My Little Nature“ ir „Šiaurė, Pietūs, Vakarai ir pusryčiai“ papuošalus.

Loftas Fest dizaino paviljonas

Vasaros uždarymas mieste

Vasarą mieste „Loftas Fest“ palydės jau šį savaitgalį. Festivalio scenoje pasirodys breaks muzikos žvaigždė Krafty Kuts (D. Britanija), „Mercury“ apdovanojimo savininkai „Young Fathers“ (D. Britanija), skandalingai ryškus reperis Le1f (JAV), elektroninės muzikos eksperimentuotojas Lapalux (D.Britanija), techno dievukas Felix Kröcher (Vokietija), D.A.V.E. the Drummer (D. Britanija), karščiausia elektro-pop naujiena iš N. Zelandijos Thomston, taip pat lietuviai Ba., Golden Parazyth, Colors of Bubbles, G&G Sindikatas ir daug kitų.

Visą „Loftas Fest“ programą peržvelgti galima www.loftasfest.lt. Šiemet vasarą verta palydėti mieste! Bilietus į festivalį platina „Bilietų pasaulis“.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka