Menu
 
 

„Lofte” įvyko naujos kartos vakarėlis

2011 12 04  17:59  |  Vaizdai

„Lofte" įvyko naujos kartos vakarėlis

Nuotraukos: menufabrikas.lt

Šeštadienį menų fabrike „Loftas“ įvyko 3D naktis – „Jameson 3D party“, kuriame apsilankė daugiau nei 1000 žmonių. Trijų dimensijų projekcijos ant sienų, scenoje ir lubų lankytojų akis mankštino viso vakaro metu.

Įsimintinus pasirodymus scenoje surengė „Novak 3D Disco“ iš Didžiosios Britanijos, lietuvaičiai DJ Mamania ir „Happyendless“, šį mėnesį išleisiantys savo naujausią albumą.

„Novak 3D Disco“ 3D pasirodymus rengia jau nuo 2006 m., kai Lietuvoje dar retas kuris buvo patyręs trijų dimensijų privalumus. Vilniuje jie minią šokdino vienu metu miksuodami 3D vaizdus projekcijose ir populiarius pasaulinio lygio hitus.

„Labai patiko groti Lietuvoje, publika čia labai šilta ir mokanti linksmintis, o ši grupė – mums tikras atradimas“, – stebėdami „Happyendless“ pasirodymą savo įspūdžius reziumavo „Novak 3D Disco“ vaikinai.

Pasiutę „Happyendless“ Lietuvoje vieni pirmųjų surengė gyvą 3D pasirodymą dar šių metų pavasarį, tačiau tai vyko kino teatre. Šeštadienį grupė pirmą kartą savo programą atliko diskotekinėje aplinkoje bei pristatė dalį savo naujausio albumo dainų.

DJ Mamania taip pat parodė, jog yra neabejingas ne tik muzikai, bet ir vizualiesiems menams. Ant „Lofto“ scenos jis ne tik suko plokšteles, bet ir dalinosi bei vietoje jungė įvairius trijų dimensijų vaizdus ekranuose.

Kiekvienas atėjęs į „Jameson 3D Party“ gavo specialius akinius. Jų ir vientiso vaizdo iš keturių didelių projekcijų pagalba žmonės menų fabrike galėjo pasijausti lyg naujos kartos vakarėlyje. Raudona-mėlyna akinius matavosi ir vienos TV laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė, ir vienas iš „Mados infekcijos“ organizatorių Mindaugas Morkūnas bei daugelis kitų.

Daugiau „Jameson 3D party“ akimirkų fotogalerijoje.

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:
*Reklama