Menu
 
 

Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis

2022 10 14  14:29  |  M.I.C. Naujienos

Taip, perskaitėte teisingai. Daugelio jaunų žmonių svajonės vėl bus išpildytos. Patvirtinta, kad rekordinį populiarumą pasiekusios ir veiklą kuriam laikui sustabdžiusios vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis.

Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis

Nuotraukos – organizatorių archyvo ©

Louiso Tomlinsono viešnagę Baltijos šalyse pristato muzikos agentūra „8 Days A Week“. Jis tikra popmuzikos superžvaigždė, visų geidžiamas artistas ir itin savitas dainų autoriaus iš Jungtinės Karalystės. Šiandien paskelbtame koncertų ture suplanuoti net trys pasirodymai Lietuvos, Latvijos ir Estijos arenose. Jo pasirodymas Lietuvoje įvyks kitų metų rugsėjo 8 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Pirmas toks Tomlinsono kartas mūsų regione ir tai yra nuostabi žinia. Louisas savo Baltijos šalių turą užbaigs Kaune, prieš tai rugsėjo 5 d. aplankęs Talino „Saku Arena“ ir rugsėjo 7 d. Rygos areną. Šis trigubas vizitas pas mus – didelio pasaulinio turo ir naujo albumo „Faith In The Future“ pristatymo dalis. Dar tai bus pirmas agentūros „8 Days A Week“ surengtas pasirodymas Kaune. Tokio iki šiol nebuvo. Tai džiugina ir intriguoja.


Video: Louis Tomlinson – Out Of My System

Louisas Tomlinsonas – talentingas vyrutis, kurio didžiausias potencialas yra dabar. Jau dabar akivaizdu, kad jo laukia šviesi ateitis, o jis pats kils  dar aukščiau. Gal ir drąsu sakyti, bet panašu, kad „One Direction“ penketuko veiklos sustabdymas Louisą išlaisvino. Pandemija taip pat – būtent per dvejus izoliacijos metus Louisas pagaliau galėjo pailsėti nuo „One Direction“ veiklos ir beprotiško fanų dėmesio. Tai buvo laikas jam susikoncentruoti į solinę karjerą ir tai, ką iš tiesų norėjo pasakyti savo muzika. O pasakyti ką jis tikrai turi.

Louisas dar niekada nebuvo toks užtikrintas savo idėjomis, kūryba ir muzika kaip dabar. Popmuzikos superžvaigždė išskleidė sparnus, išsilaisvino ir nebegyvena grupės „One Direction“ šešėlyje. Jis pats su savo muzikantų grupe valdo arenas nuo Meksikos iki Paryžiaus. Louisas netgi Gineso rekordą turi – 2020-taisiais pardavė daugiau nei 160 tūkst. bilietų į virtualų koncertą Londone ir tapo daugiausia bilietų į tiesiogiai transliuojamą pasirodymą pardavusiu solo atlikėju tuo metu. Gražus pasiekimas, geras titulas ir sunkaus darbo rezultatas.

Video: Louis Tomlinson – Bigger Than Me (Live from Milan)

Tai, ką jis padarė su „One Direction“, nuneigti neįmanoma. Jie savo laiku buvo viena sėkmingiausių vaikinų grupių muzikos istorijoje, turus išparduodavo per kelias minutes, laikydavosi visuose topuose ir užkariavo milijonų jaunuolių širdis. Dabar jie visi gyvena atskirus gyvenimus ir skrodžia pasaulį. Vien jo instagramą šiandien seka beveik 19 milijonų fanų, twitteryje tas skaičius dar didesnis – net 36 milijonai. Beje, įdomus faktas – nors grupės veidas visada buvo Harry Stylesas (jam šiandien taip pat puikiai sekasi), Louisas buvo pagrindinis dainų rašytojas „One Direction“ tarpe. Tai verta pagarbos ir tokios pažinties.

Pas mus Louisas atvyks pristatyti antrojo savo albumo „Faith In The Future“, kuris dar tik pasirodys lapkričio 11 d. Apie jį jau paskelbta, o pirmasis albumo singlas sutiktas labai palankiai. Šiandien pasirodė ir antrasis singlas „Out of My System“. Pirmąjį savo pilno metro albumą „Walls“ Louisas išleido dar prieš pat pandemiją. Kritikai jau kalba, kad jis demonstruoja savo daugialypius dainų rašymo įgūdžius ir išlaiko autentiškumą kiekviename naujo albumo kūrinyje. Tai – rimtesnis ir soldesnis įrašas nei ankstesnis. Mamos ir sesers netektis atlikėjui suteikė naujos perspektyvos.

„Mano muzikos misija nėra rašyti Holivudo stiliaus dainas, kuriose kalbama apie beprotišką meilės istoriją. Man tai nuobodu. Kadangi esu iš Šiaurinės Anglijos, užaugau mylėdamas tokias grupes kaip „Arctic Monkeys“ ir „Oasis“. Atrodo, kad jie taip papastai pasakoja žmogiškas istorijas. Tai ir yra muzikos esmė“, – sako Kauną ir kitas Baltijos šalių sostines kitais metais aplankysiantis jaunimo dievukas.

Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis

Bet L. Tomlinsonas nėra tik gerą popmuziką kuriantis artistas. Šiais laikais tokių tikrai nemažai. Jau daug metų jis savo dėmesį, laiką ir pajamas skiria labdarai, ypač vaikų ligoninėms ir hospisams, „UNICEF“ ir „Black Lives Matter“ judėjimo veiklai. Jo artimieji juokauja, kad Louisui bloga diena būna puikus laikas ką nors kitą padaryti laimingu. Jis į tokius projektus atsiduoda visa širdimi.

World Tour 2022 – Asia & Australia | Behind the Scenes

„Faith In The Future“ turas bus didelis ir galingas. Visą muzikos pasaulį intriguoja, koks bus naujasis Tomlinsono darbas. Pats Louisas juokauja, kad buvimas kelyje jam teikia turbūt daugiau džiaugsmo nei turėtų. Jis kiekvieną naktį miega savo turo autobuse su komanda ir tuo mėgaujasi. Nors pastaruoju metu daug kalbama apie tokio tempo žalą emocinei sveikatai (Shawnas Mendesas, Justinas Bieberis ir daug kitų garsių atlikėjų atšaukė savo turus), panašu, kad britą tai veža. Didžiąją šių metų dalį jis praleido sugrodamas beveik 100 pasirodymų, kuriuos gyvai išvydo pusę milijono gerbėjų. Pirmas toks arenų turas Baltijos šalyse, pirma tokia didelė popmuzikos superžvaigždė ir net trys koncertai masėms. Bet kas sakė, kad muzikos kokybė matuojama žanrais?

Kas žino, gal L. Tomlinsono viešnagė padės ir patį Harry Stylesą prisišaukti į Lietuvą?


Komentuok:
*Reklama