Menu
 
 

Lietuvą aplankys interneto sensacija tapęs amerikietis Steve Grand

2015 05 18  20:24  |  M.I.C. Naujienos

Steve Grand

Nuotrauka: organizatorių.

Birželio mėnesį Vilnių ir Kauną aplankys fenomenalus amerikiečių atlikėjas ir dainų autorius Steve Grand. Jis savo koncertus birželio 15 ir 16 dienomis surengs „LRT Opus“ terasose, įsikūrusiose Vilniaus menų fabrike „Loftas“ ir Kauno „Ryšių kiemelyje 837“.

Į šiuos Steve Grand koncertus yra kviečiami visi kam, patinka amerikietiška svajonė, kinematografiška įvairių stilių apipinta muzika. Interneto sensacija tapusio Steve Grand pasirodymai Lietuvoje bus nemokami – juos dovanoja JAV ambasada.

Debiutinis albumas susilaukė stulbinančio visuomenės palaikymo

Iki to mažai kam žinomas Steve Grand interneto sensacija tapo 2013 m., kai jo paties prodiusuotas vaizdo klipas „All American Boy“ vos per 8 dienas „YouTube“ surinko milijoną peržiūrų.

Vėliau sekė kampanija „Kickstarter” visuomeninio finansavimo platformoje, kurios metu atlikėjas surinko daugiau pinigų, nei reikėjo jo debiutiniam albumui išleisti. Be to, aktyvūs Steve Grand gerbėjai atlikėjo albumą pavertė trečiu labiausiai „Kickstarter“ platformoje finansuotu muzikos projektu.

Šiam atlikėjui užkariauti gerbėjų širdis pavyko dėl savo nuoširdžios kūrybos – per muziką jis pasakoja savo gyvenimo istoriją.

„Mane visada domino muzika ir dainų kūrimas. Tuo metu, kai pradėjau jaustis kitoks, kūryba man tapo terapija. Tai buvo vienintelis būdas atsiskleisti. Buvau trylikos, kai supratau, jog esu gėjus“, – apie savo muzikos karjeros pradžią pasakoja Steve Grand.

Steve Grand debiutinio albumo dainose girdima ir jo muzikos skonį, formavusių Amerikos roko bardų – Bruce Springsteen ir Tom Petty įtaka. Taip pat stiprus Steve Grand vokalas autentiškai perteikia universalias temas, kurio jaudina skirtingas kartas.

Atvirai kalba apie savo seksualinę orientaciją

Steve Grand augo katalikiškoje šeimoje, todėl jam nebuvo lengva pripažinti savo orientaciją. Nors atlikėjo šeima šiandien Steve Grand netradicines pažiūras palaiko, tačiau paauglystėje religingas auklėjimas jam tapo kliūtimi būti savimi.

„Buvau aštuoniolikos ar devyniolikos, kai supratau, kad pasaulis tampa vis tolerantiškesnis. Jeigu mes visi esame tokie patys ir lygūs, supratau, kad turėtų būti kur kas daugiau atlikėjų, kurie atvirai reiškia savo pažiūras ir apie tai dainuoja“.


Komentuok:
*Reklama