Menu
 
 

„LRT Opus terasoje“ – tarptautinis duetas „Pai X“

2018 07 18  11:23  |  M.I.C. Naujienos

Reklama SwO Live Feed

Pai X

Nuotrauka – Pai X asmeninio archyvo ©

Šįvakar, liepos 18-ąją, menų fabriko „Loftas“, „LRT Opus terasa“ scenoje – sparčiai populiarėjantis tarptautinis duetas „Pai X“.

Tarptautinis duetas „Pai X“ tai prodiuseris ir dainų kūrėjas Asi Yehuda iš Izraelio ir rusų kilmės dainininkė bei dainų kūrėja Evgenya Redko.

Duetas įkvėptas naujų ir vizualių garsų, alternatyvių kompozicijų̨, kuriose vokalinės melodijos persipina su sodriais elektroniniais elementais, siunčiant pasąmoningas žinutes.

Kiek daugiau nei prieš metus pradėję intensyviau dirbti prie savo kūrybos „Pai X“ viešai išleido ir publikai pristatė du vaizdo klipus – „Thrive“ ir „Home“ – populiariausioje vaizdo ir garso įrašų platformoje „YouTube“ pasiekusį daugiau nei 140 tūkstančių peržiūrų. Dienos šviesą jau išvydo pirmasis jų minialbumas „Skin“.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:




*



Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records