Menu
 
 

„LRT Opus“ terasoje nemokami koncertai – bene kasdien

2014 06 18  14:19  |  M.I.C. Naujienos

LRT Opus terasa - Loftas

Fotografas: Linas Justice

Kiek neplanuotai savaitę užvėlavusi dėl tradiciškai šalčiu purtančio birželio ir nepalankaus lietaus, praėjusią savaitę Vilniaus Naujamiestyje vartus pagaliau atvėrė „LRT Opus“ terasa – atvira erdvė melomanams, šeimoms, poroms, šunims ir netgi vaikams. Pirmoji savaitė kaip ir dera, buvo gausi renginių, tačiau terasos šeimininkas Victoras Diavara vilniečius ir miesto svečius, panašu, yra nusiteikęs taip džiuginti visą vasarą.

Šią savaitę „LRT Opus“ terasoje – net 6 nemokami koncertai. Tiesa, šios dienos – itin lietuviškos, nes ausis lepins vietinės grupės, tačiau, pasak V. Diavaros, visą liepos mėnesį suplanuota ir daugybė nemokamų užsieniečių koncertų.

LRT Opus terasa - Loftas

Menufabrikas.lt nuotr.

Trečiadienis bus skirtas indie kvartetui „Deeper Upper“ ir futbolui. Be to, tą vakarą terasoje vyks stalo futbolo mėgėjų turnyras „Rasta fulė“.

Deeper Upper – Moment of Vision:

 

Roko ritmus ketvirtadienį, birželio 19 dieną, pratęs grupė „Siela“. Tądien grupės lyderis Aurelijus Sirgedas tradiciškai ant scenos švęs savo gimtadienį. Šventė bus netgi ne dviguba, o triguba, nes po koncerto ir futbolo transliacijų prasidės „Rastadienis“ – urban ir jungle muzikai skirta naktis.

Penktadienį menų fabrike vyks „Kultūros naktis“ – muzikos mylėtojai yra kviečiami į Naujamiestį, nes čia gros „Fusedmarc“. Ši grupė, jungdama įvairius garsus ir naudodama video instaliacijas, sukuria šiek tiek eklektišką, bet ilgam atmintyje apsigyvenančią nuotaiką.  Po vidurnakčio nakties lankytojus šokdins maskvietė Anna Hanna bei kiti didžėjai.

 

Fusedmarc – Climb:

 

Savaitę pabaigs vienas ryškiausių šiuolaikinių duetų „Beissoul & Einius“ ir, žinoma, Pasaulio futbolo čempionatas. Visi renginiai nemokami ir atviri visiems ištroškusiems naujų, unikalių vietų mieste.

 

Beissoul & Einius – Summerrain:

LRT Opus terasa - Loftas

LRT Opus terasa - Loftas

LRT Opus terasa - Loftas

LRT Opus terasa - Loftas


Komentuok:
*Reklama
DNO