Menu
 
 

„Lush“ rudens naujienos

2015 10 07  19:55  |  Aktualijos

„Lush“ rudens naujienos

Nuotraukos: autorės.

Pagaliau ruduo įgavo visas geriausias ir mėgstamiausias formas: vėsūs rytai, spalvingi lapai, jaukios dienos ir pagaliau pristatomos rudens kolekcijos. Tradiciškai sezoniškumą meistriškai pažymi rankų darbo ir gyvūnams draugiškos kosmetikos gamintojai „Lush“. Tiesa, prieš pradedant naujienų apžvalgą reikia išauti konfeti ir sudainuoti „Su gimimo diena“, nes šis ruduo pažymėtas 20 „Lush“ gimtadieniu. Valio! O dabar metas kyštelėti nosis į naujienas ir būsimus atradimus.

Dušas

Šį rudenį dušo gelių kolekciją papildė trys ypatingi nariai. Pirmasis – mangais kvepiantis ir auksiniais blizgučiais žėrintis „Beautiful“ gelis, kurio atsiradimą iniciavo klientai, pageidavę persikais kvepiančios dušo priemonės. O kad šis ilgai lauktas produktas būtų dar labiau šventiškas, jo sudėtį papildė blizgučiai, pagaminti iš jūros dumblių.  Šiai priemonei kompaniją palaiko du dušo kremai; tai kreminės tekstūros kūno prausikliai „The Comforter“ (saldus, uoginis kvapas) ir „Yuzu Cocoa“ (citrusinis, gaivus kvapas). Šie kremai šiek tiek mažiau putoja, bet jų konsistencija ypatingai švelniai prausia odą. Žinoma, kvapai ryškūs, užpildantys aromatu ne tik vonios kambarį, bet ir kiekvieną plaučių ląstelę.

„Lush“ rudens naujienos -muilas

Muilas

„Lush“ muilai ypatingi tuo, kad juose gausu aliejų, kurie puikiai minkština ir drėkina kūno odą. Jų asortimentą papildė ir atnaujino tuzinas naujienų. Vienų pamėgtų muilų buvo pakeistos formulės, tad dabar jie tobulesni ir patogesni naudojimui. Kiti įstojo į muilų gretas ir užpildė trūkstamas spragas. Vienas pastarųjų – levandomis kvepiantis ir skaniai atrodantis „Serandipity“ (jo sudėtyje pirmuoju smuiku groja levandų absoliutas). Išsišokėlis „Maypole“ kvepia pipirmėte ir gardenijų žiedais, o keistuolis „Parsley poriddge“ atsinaujino. Šis žalias muilas tinka ne tik kūnui, bet ir problematiškai veido odai, nes jo sudėtyje gausu petražolių ir arbatmedžio. Šie ingredientai turi antiseptinių savybių, tad padės kovojant su spuogeliais. Norinčioms pasilinksminti patiks „Layer cake“ (spalvų ir kvapų vaivorykštė), o norinčioms palepinti ir suminkštinti savo pėdas tikrai patiks pėdoms skirtas šveičiamasis muilas „Pumice powder“.

Pilingas

Man pasirodė, kad didžiausia ir smagiausia naujiena yra rankoms skirtas šveitiklis su kokoso aliejumi „Salted coconut“. Juo nušveistos rankos tampa tobulai tinkančios švelniems prisilietimams. „Rub rub rub“ šveičiamoji plytelė, skirta kūnui, primena mažytį meno kūrinį, kvepiantį vyšnių žiedais. Kūno šveitiklis „The rough with the smooth“ primena lego kaladėlę. Jame subalansuotas švelnumas (aliejai, murumuru sviestas) ir šiurkštumas (cukrus). Šio šveitiklio išskirtinumas – kvapas, kurio pagrindą sudaro juodųjų pipirų eterinis aliejus.

„Lush“ rudens naujienos - pilingas

Kremas

Šaltuoju metų laiku bus išgelbėta ir ypatingai sausa oda, tiksliau, ypatingai sausos odos ploteliai (keliai, alkūnės, pėdos bei kulnai, rankos). Kietas, sviestinis kremas „Elbow Grease“ – greitai susigeriantis ir užgydantis, nuraminantis sausą odą taps ekstra atvejų pagalbininku. O mano favoritu tapo rankų kremas „Love and light“. Užburiančio kvapo kremas greitai susigeria ir akimirksniu „atleidžia“ odos sausumą. Veido odai „Lush“ siūlo maitinantį, bet ne riebų kremą „Magical moringa“. Tokio „profilio“ kremas buvo sukurtas atsižvelgiant į vartotojų prašymus.

„Lush“ rudens naujienos - rankų pilingas

Kaukės

Šviežių kaukių šaldytuvą papildė kelios naujos, beveik valgomos (šias kaukes sudaro visiškai natūralūs ingredientai, todėl jas būtina laikyti šaldytuve, o jų galiojimo laikas – mėnuo) ir stipriu poveikiu pasižyminčios kaukės. Šveičiamoji kaukė, kurią galima pavadinti kofeino šūviu „Cup o‘coffee“. Šalia jos atsirado nuostabi, rausva minkštinanti ir valanti odą rožių kaukė „Cheek to cheek“. O šį trejetą užbaigia „smurfinė“ (dėl neįtikėtinai mėlynos spalvos) maitinanti šveičiamoji kaukė „Don‘t look at me“.

„Lush“ rudens naujienos - kaukė

Kiti atradimai

Iš tiesų norint detaliai aprašyti visas naujoves, tektų sukurti kelių puslapių apsakymą, kuriame sutilptų visos priemonės, kurios žada džiuginantį rudenį. Tiesiog pabaigai noriu pasidalinti tuo, kad „Lush“ pagaliau turi ir nenuplaunamą („leave in“) plaukų kondicionierių, antistatinį plaukų purškiklį, naujų kvapų ir „efektų“ vonios bombų, tobulai kvepiančių vonios putų, pėdoms skirtą dezodorantą – miltelius, nuostabių dovanų idėjų. O nepasimesti visame „Lush“ pasaulyje padės labai profesionalios konsultantės (linkėjimai ir didžiulis ačiū už asmeninį pristatymą Veronikai ir Eglei).


Komentuok:
*Reklama