Menu
 
 

Apžvalga: „Lush“ plaukų kondicionierius „Retread“

2015 07 22  17:52  |  Aktualijos

„Lush“ plaukų kondicionierius „Retread“

Nuotrauka: gamintojų.

Laisvė plaukams! Tiksliau, laisvė gražiems plaukams. Šį kartą į išbandymų trasą paleidau Lush plaukų kondicionierių „Retread“.

Šis restauruojantis plaukus kondicionierius pagelbėja sunkiais momentais, kai plaukai itin sausi, skilinėja, yra pavargę ir nelabai laimingi. Pagrindinės sudedamosios dalys: agaro gelis, melionas, alyvuogių aliejus ir organinis jogurtas. Šaukštas kondicionieriaus ant plaukų, šaukštas į burną.

Kvapas keistas, įsimenantis ir sunkiai nupasakojamas (kaip ir daugelio Lush priemonių). Gaivus, ilgai išliekantis ant plaukų, šiek tiek saldus. Kvapas išskirtinis, tad prieš įsigyjant priemonę būtinai pauostykite, ar jūsų neerzina.

Konsistencija primena liesą jogurtą, tad priemonė greitai dingsta ant plaukų, gali atrodyti, kad ne visur jos užtepėte, bet… LABAI svarbu kondicionieriaus nepadauginti. Aliejingi komponentai apsunkina plaukus, tad jį naudojant labai praverčia saikas ir atidus plaukų skalavimas.

Aliejai, enzimai, esantys melione bei jogurtas ir sojos pienas suteikia plaukams žvilgesį, sveiką išvaizdą bei ilgalaikį drėkinimą. Man tobuliausias derinys – šį kondicionierių naudoti kartu su kietaisiais Lush šampūnais. Tik reikia atidžiai rinktis, kad jų sudėtinės dalys būtų mažiau aliejingos ir neapsunkinančios plaukų. Reguliariai naudojant šį kondicionierių, plaukai tampa minkšti, lengvai šukuojami ir neįtikėtinai „draugiški“ (ypač garbanos). Taip pat, esant itin blogai situacijai, jį galima palikti plaukuose per naktį. Dar geresnis rezultatas liks, jei išteptus priemone plaukus suvyniosite maistine plėvele.

Priemonė labiausiai tiks norinčioms minkštų, glotnių plaukų. Balai: 9/10


Komentuok:
*Reklama