Menu
 
 

Priemonių apžvalga: mamos dienos dėžutė

2015 05 02  15:07  |  Aktualijos

Šis pavasaris skirtas Lush. Na, tiksliau visos pavasario šventės šiais metais – ypatingai kvepiančios, maloniai puoselėjančios odą ir pakeliančios nuotaiką (ir visiškai nesvarbu, kas tuo tarpu vyksta lauke). Šį kartą akiratyje – mamos dienos progai skirtos priemonės, kurias įkvėpė Motina Gamta.

„Love you mom“ muilas

„Love you mom“ muilas. Nuotraukos: www.lush.ca

„Love you mom“ muilas – limituoto leidimo, gėlės formos, aliejingas ir labai kvapnus muilas ne tik džiugins odą, bet ir taps vonios kvapu. Sudėtyje esanti mimoza ir jazminai mielai ir aktyviai kutena nosį, o rapsų aliejus tuo metu rūpinasi oda. Lush teigia, kad šis muilo kvapas unikalus tuo, jog yra sukurtas taip, kad ypatingai ramintų mintis ir kūną. Priemonė nesausina odos, tikrai tiks visoms skubančioms (mamoms ir ne mamoms), padės šiek tiek atsipalaiduoti ir pasiruošti naujai dienai.

„Yummy mummy“ dušo gelis ir kūno kondicionierius

„Yummy mummy“ dušo gelis ir kūno kondicionierius

„Yummy mummy“ dušo gelis – keistos violetinės spalvos, lengvos bei vidutiniškai tirštos konsistencijos, ypatingai ryškaus kvapo dušo gelis. Pirmuoju smuiku griežia snapučių aliejus (labai žavi, šiek tiek kukli violetinė gėlė), netrukus prisijungia saldieji apelsinai, o viską vainikuoja tonka pupelių aliejus. Priemonės kvapas iš tiesų išskirtinis, gali patikti ne visoms, bet geliu nuprausus odą, ji pakvimpa saldžiu, šiek tiek braškiniu kvapu. Malonus ir lengvas kvapas laikosi apie valandą. Gelis iš tiesų puoselėja odą ir palieką ją ypatingai švelnią.

„Yummy mummy“ kūno kondicionierius – riebios, kreminės konsistencijos priemonė. Naudojimas toks pat, kaip ir plaukų kondicionieriaus – užtepkite jo ant švarios, drėgnos odos, palaukite kelias minutes, nuplaukite ir švelniai kūną nušluostykite rankšluosčiu. Oda taps pamaitinta (tuo pasirūpina migdolų aliejus) ir padrėkinta, tad po prausimosi nereikia tepti papildomai kremo ar losjono. Kvapas, kaip ir visų šios kolekcijos priemonių, saldus ir ryškus.

„Rose bombshell“ vonios bomba

„Rose bombshell“ vonios bomba

„Rose bombshell“ vonios bomba – lengvo, gaivaus, šiek tiek saldaus kvapo. Greitai ištirpsta vandenyje, palikdama plūduriuoti kelis rožių žiedlapius. Sojų pienas vandenį padaro ypatingai maloniu ir draugišku odai, o rožių eteriniai aliejai leidžia bent trumpam pasijusti, na, jei jau ne princese, tai bent labai žavia dama.

„Mother superior“ vonios putos

„Mother superior“ vonios putos

„Mother superior“ vonios putos – na, kad Lush turi neblogą humoro jausmą jau teko įsitikinti, bet… sklando kalbos, kad šios vonios putos atspindi Motiną Teresę. Kažkaip ir nelabai daugiau čia ką bepridursi. Ištirpinus šią „vienuolę“ vonioje, turėsite labai gausių, vyšniomis kvepiančių putų, kurios puoselės odą, bet tikrai nenuplaus nuodėmių. Didžiulis privalumas, kad šių vonios putų jums užteks 2 – 3 kartams, priklausomai nuo vandens srovės ir asmeninių pomėgių.


Komentuok:
*Reklama
DNO