Menu
 
 

Madingiausios palaidinės šiai vasarai

2012 07 08  13:00  |  Aktualijos

Berankoviai marškinėliai.

Berankoviai marškinėliai.

Berankoviai marškinėliai. Dizaineriai pavasariui – vasarai siūlo įvairius derinius, tarp kurių dažnai sutinkamas paprastų berankovių marškinukų ir sijono arba kelnių ansamblis. Dizaineriai eksperimentavo – santūriai atrodančius berankovius marškinius derino su įvairių siluetų ir formų kelnėmis bei sijonais, transformuodami juos į įdomių medžiagų ir raštų palaidines, palikdami būtiną atributą – apykaklaitę. Tokio tipo marškiniš pasirinkimas iš tiesų didžiulis, todėl neabejotinai ką nors išsirinksite.

Berankoviai marškinėliai.

„Peplum“ stiliaus palaidinės. Jau pasirodžiusios, nors ne taip gausiai, 2011/1012 m. rudens/žiemos kolekcijose, tokio stiliaus palaidinės patraukė daugelio dėmesį, todėl jas pristačius 2012 m. pavasariui/vasarai, jos tapo neabejotinu „must have“ (privalu turėti). Įvairių spalvų, raštų, formų ir medžiagų – jei norite šią vasarą neatsilikti nuo tendencijų ir atrodyti madingai – tokio modelio palaidinė tiesiog būtinas pirkinys.

„Peplum“ stiliaus palaidinės

„Peplum“ stiliaus palaidinės

„Peplum“ stiliaus palaidinės

Marškinukai trumpomis rankovėmis. Dizaineriai šį sezoną ypač mėgsta marškinius. Pristatę galybę berankovių, jie taip pat mums siulo ir trumpų rankovių marškinius, kuriuos drąsiai galima išskirti į atskirą kategoriją. Marškiniai yra vienas funkcionaliausių drabužių, kuriuos galima pritaikyti dėvėti tiek darbe, tiek laisvalaikiu – viskas priklauso nuo to, su kuo juos derinsi ir kokias detales pasirinksi. Dizaineriai siūlo nebijoti ir eksperimentuoti – griežtų formų arba visiškai laisvi, įvairių raštų ar vienspalviai – tikrai kažką rasite ir pritaikysite sau.

Marškinukai trumpomis rankovėmis

Marškinukai trumpomis rankovėmis

Marškinukai trumpomis rankovėmis

Įvairių raštų bei formų marškinėliai. Vasara mums dažniausiai asocijuojasi su atostogomis, mėgavimusi įvairiais vasaros suteikiamais malonumais ir, žinoma, laisve. Todėl apie tai pamąstę kūrėjai mums siūlo jaustis patogiai, paprastai, tačiau tikrai stilingai – įvairių raštų bei formų marškinėliai, kuriuos puošia actekų raštai, gėlių jūra, užrašai ar skaičiai – kartais pats paprasčiausias pasirinkimas tampa geriausiu. Tokius marškinėlius pritaikysite kasdienai, neatrodysite nuobodžiai ir, svarbiausia, jausitės patogiai. Kartais to tik ir tereikia, tiesa?

Įvairių raštų bei formų marškinėliai

Įvairių raštų bei formų marškinėliai

Įvairių raštų bei formų marškinėliai

Megztos arba nertos palaidinės. Nenorite sutikti gatvėje merginos su tokia pačia, kaip jūsų palaidine? Tuomet nusimegzkite ar nusinerkite ją pačios. Dizaineriai vasarai mums siūlo neatsisakyti mezginių, o kaip tik juos prikelti antrajam gyvenimui ir taip išreikšti save ir pademonstruoti originalumą. Pasinaudokite tuo!

Megztos arba nertos palaidinės

Megztos arba nertos palaidinės

Megztos arba nertos palaidinės

Trumpos palaidinės. Vasarą mums norisi dėvėti kuo mažiau rūbų ir pajusti sezono kaitrą, kurios taip pasiilgstame besitęsiant ilgoms lietuviškoms žiemoms. Todėl trumpos palaidinės tikrai gali tapti mūsų mėgstamiausiu drabužiu besimėgaujant atėjusia vasara. Jas dizaineriai mums siūlo derinti su šortais ar sijonu aukštu liemeniu. Primygtinai siūlau išbandyti!

Trumpos palaidinės

Trumpos palaidinės; nuotraukos: style.com, tfs

Trumpos palaidinės


Komentuok:
*Reklama
DNO