Menu
 
 

Mados performanso genijus – Gareth Pugh

2013 08 05  20:56  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Mados performanso genijus – Gareth Pugh

Nuotraukos: facebook.com

Mados portalas style.com dar praėjusiais metais apibūdino šį dizainerį kaip „naujausią priedą „mada – tai performansas“ tradicijai“. Ir iš tiesų, stebėdama Gareth Pugh kolekcijas nejučia atsiduriu kitoniškoje, kiek groteskiškoje realybėje, teatro scenoje, kur veidą ir charakterį žmogui suteikia drabužis, pasakodamas unikalią istoriją.

Išskirtiniu šį kūrėją padarė nepažabojamas formų ir tūrių naudojimas, griežti geometriniai raštai ir netikėtos, dažnai minimalistinės drabužių konstrukcijos. Meluočiau, jeigu pasakyčiau, kad pamačius  2013-ųjų rudens ready-to-wear kolekciją man trumpam nestabtelėjo širdis. O galva apsisuko ir dar kartą atsidūrė fantastiškoje,kiek absurdiškoje Tim Burton filmo vertoje vietovėje.

Mados performanso genijus – Gareth Pugh

Juodai baltą spektaklį šįkart papildo įprastinė pilka ir kolekcijos akcentas – karališka tamsiai mėlyna. Kolekcijoje galime atrasti dizaineriui jau įprastų siluetų ir detalių, tokių kaip aukštos apykaklės ar nutįsę apsiaustų skvernai, tačiau paskutiniai modeliai, rodosi, padaryti iš G. Pugh prisijaukinto polietileno, palieka be žodžių – tik norą atsistoti ir palydėti aplodismentais spektakliui pasibaigus.

Mados performanso genijus – Gareth Pugh

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records