Menu
 
 

Kas tas „koncileris“ ir kodėl mums jo reikia?

2013 08 06  10:18  |  Aktualijos

Žodis concealer kilęs iš angliško žodžio conceal – maskuoti, tad ir pats concealer lietuviškai vadinamas maskuokliu, naudojamas makiaže kaip spalvos korektorius arba maskuojamoji priemonė. Savo konsistencija jis primena skystą pudrą, tačiau yra labiau pigmentuotas ir tirštesnis, be to, būna ir labai tirštas, gaminamas vaško pavidalu.

Concealer

Kaip ir kam jį naudoti? Norint pasidaryti tobulą makiažą, dažnai vien tik skystos pudros neužtenka. Maskuoklis tepamas ant paakių, taip pat ant probleminių zonų: tai spuogeliai, dėmelės, mėlynės ir pan. Taip pat makiažo meistrai naudoja maskuoklį veido kontūravimui: jis tepamas ant iškiliausios nosies vietos, kaktos, smakro ir skruostų, taip veidas įgauna daugiau apimties, optiškai atrodo lieknesnis ir neatrodo plokščias. Priemonė tepama specialiu, dažniausiai sintetiniu teptuku arba pirštais ir įtapšnojama kempinėle arba pirštų pagalvėlėmis.

Concealer

Kim Kardashian. D-list leidinio fotosesijoje. kimkardashian.celebuzz.com nuotr.

Kaip pasirinkti maskuoklį? Kuo tirštesnė maskuoklio konsistencija, tuo jo maskavimo lygis didesnis. Rinkitės dviem tonais šviesesnį maskuoklį nei jūsų veido oda, nes per šviesus maskuoklis gali atrodyti labai keistai. Jį galima tepti tiek prieš skystą pudrą, tiek jau ant jos. Būtinai iškart užfiksuokite maskuoklį sausa biria arba kompaktine pudra, ypač paakiuose, kad priemonė nesubėgtų į raukšleles. Kai kurie maskuokliai labai gerai tinka ir po šešėliais, jie naudojami kaip šešėlių pagrindas.


Komentuok:
  • mee says:

    ačiū, labai išsamus, trumpas ir aiškus aprašymas, šito man ir reikėtjo 🙂 dėkui

  • Dovile says:

    Pritariu, viskas trumpai aiskiai paaiskinta, super 🙂


*Reklama
DNO