Menu
 
 

Martini 150 metų gimtadienis – Vilniuje!

2013 09 05  10:59  |  Aktualijos

Ann Taintor vienkartinės servetėlės kokteilių tematika.

Ann Taintor vienkartinės servetėlės kokteilių tematika.

Jau šį penktadienį Vilnus švenčia Martini jubiliejų. Šiam gėrimui jau – 150 metų, ir didžiulis gimtadienis bus minimas ne kur kitur, o Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

„Martini“ istorija prasidėjo 1863 m. Italijoje, kai žinomas vyno pirklys Alessandro Martini kartu su augalų ekspertu Luigi Rossi sukūrė vėliau visame pasaulyje išgarsėjusį gėrimą. Šio prekės ženklo populiarumą iki pat šios dienos lydėjo požiūris, kad sėkmę galima susikurti patiems. Tai atsispindi pagrindiniame kompanijos šūkyje – „Sėkmė priklauso nuo požiūrio“ („Luck is an attitude“).

Sandra Straukaitė, Daiva Urbonavičiūtė, Egidijus Sidaras, Ievos Ševiakovaitės ir Jolantos Rimkutės duetas, Egidijus Rainys, Agnė Kuzmickaitė, Eglė Žiemytė, Indra Dovydėnaitė, Lilija Larionova bei Vida Simanavičiūtė su Aleksandru Pogrebnojumi – visi šie dizaineriai penktadieniui kuria išskirtinius, savitus ir jubiliejinius „Martini“ marškinėlius.

„Populiaraus vermuto logotipas – juodai, baltai, raudonas – panašus į mano mados namų ženklą“, – sutapimą pastebėjo S. Straukaitė. Provokuojančiu stiliumi garsėjanti dizainerė kurdama marškinėlius siekė sukurti „Martini“ ir savo straukaitiško dizaino sintezę.

Mados namų „Cantas“ dizaineriui E. Sidarui vermuto pavadinimas asocijuojasi su geru laiko praleidimu draugų kompanijoje, prabangiu naktiniu klubu ir kokteilio taure. „Martini“ man yra jaunatviškas gėrimas, todėl mano marškinėliai bus modernūs ir minimalistiški. Panašūs į mano kuriamą drabužių stilių“, – sakė E. Sidaras.

Tuo tarpu dizainerė D. Urbonavičiūtė – atvirkščiai – kuria eklektiško stiliaus marškinėlius. „Daug nėrinių, šifono, žaismingų stikliukų. Man „Martini“ asocijuojasi su švente“, – marškinėlių dizaino vizija pasidalino dizainerė.

Dešimt unikalių marškinėlių bus pristatyti rugsėjo 6–ąją vyksiančioje „Martini“ šventėje. Ten skubės ir SwO. Laukite žinių!

Martini 150 metų gimtadienis – Vilniuje!

Martini 150 metų gimtadienis – Vilniuje!

Renginio organizatorių nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO