Menu
 
 

Marzia Bisognin: stilius, kelionės ir savęs paieška

2014 09 11  10:40  |  Pokalbiai

Šį kartą SwO kviečia paskaityti interviu su video tinklaraštininke, itale Marzia Bisognin. Mergina jau dvejus metus kuria trumpučius video, kuriuose pataria, kaip rengtis, kaip kurti savo stilių, kur pirkti stilingus rūbus – žodžiu, visa tai, kas lengvai traukia akį, o idėjų pasisemti visada neblogai. Marzia daug keliauja, todėl ir jos aprangoje atsispindi įvairių kultūrų samplaika, daug dėmesio skiriama žaismingoms detalėms bei spalvų deriniams. Tai vienas iš tų interviu, kurį atlikti buvo vienas malonumas.

 

Kodėl pradėjai kurti savo video dienoraštį? Kokia idėja už to slypėjo?

Kūrybiškumas ir daug laisvo laiko atvedė mane iki savo video blogo. Tuo metu, 2012 metais, gyvenau Švedijoje ir, nors ir turėjau darbą, vis vien turėjau nemažai laisvo laiko. Taip jau išėjo, kad nusprendžiau susikurti Youtube paskyrą ir pasidalinti savo mintimis su pasauliu.

Marzia Bisognin

Asmeninio archyvo nuotraukos.

Kokia yra tavo auditorija?

70 % mano žiūrovų yra 13–25 metų merginos, bet likę 30 % yra vaikinai, todėl net jei mano video atrodo skirti vien merginoms, pasirodo, kad turinys gali būti įdomus visiems.

Savo video dienoraštyje pateiki daug patarimų, kaip rengtis. Kaip manai, kas yra svarbiausia bekuriant savo pačios stilių?

Savito stiliaus ieškojimas yra gana sudėtinga užduotis, jau vien todėl, kad esame įpratę galvoti, jog privalome sekti, kaip rengiasi kiti, taip tikėdamiesi pritapti, tačiau neretai pamirštame, ką mes pačios mėgstame. Todėl atrasti savo stilių yra mažas, tačiau svarbus žingsnis, kuomet bandome suprasti, kas esame ir atrasti tikrąjį „aš“. Mada niekuo nesiskiria nuo kitų dalykų gyvenime – norėdamas sužinoti, ar tau kažkas patinka, paprasčiausiai turi tai išbandyti. Nėra nei teisingo, nei neteisingo sprendimo, svarbiausia, ar tai leidžia tau jaustis laimingai.

Ką tai reiškia: „turėti gerą stiliaus jausmą“?

Kaip ką tik ir minėjau, nėra nei gero, nei blogo stiliaus. Vienintelis reikšmingas dalykas yra surasti tai, kas tinka tau pačiam.

Kas daro didžiausią įtaką tavo klipams?

Įkvėpimas ateina iš viso to, kas supa mane: galiu įsistebeilyti į kažką, atimantį žadą, arba susapnuoti košmarą. Abiem atvejais milijonai idėjų pradeda regztis mano galvoje, tuomet esu tiesiog privesta sukurti kažką, džiuginančio kitus.

Tavo mėgstamiausi dizaineriai ir vietos apsipirkti?

Italų dizainerė Vivetta Ponti, mados namų „Vivetta“ savininkė, man be galo patinka. Bet paskutiniu metu dažniausiai perku internetinėje svetainėje asos.com, kuri siūlo geras kainas ir daugybę pasirinkimų.

Kokį rūbą kiekviena mergina turėtų turėti savo spintoje?

Maža juoda suknelė, be abejonės, yra privaloma, juk ji tinka visokiausioms progoms. Mano MJS yra „Vivetta“sukurta Eva Dress, kurios kirpimas visai paprastas, tačiau skirtingomis tekstūromis išgautas stilius paverčia ją įdomia, o ant krūtinės prisiūti meškučiai suteikia unikalumo, žaismingumo ir tuo pačiu metu mergaitiško jausmo.

Ar kada mąstei pati prisijungti prie mados verslo? Galbūt sukurti savo liniją?

Tiesą sakant, ne vieną kartą galvojau apie tai, tačiau vis neužtenka laiko besąlygiškai tam pasišvęsti. Be to, Youtube man suteikia galimybę dirbti drauge su įvairiomis linijomis, todėl jaučiuosi lyg būčiau mados industrijos dalimi. Taip pat yra keletas projektų (deja, dar negaliu atskleisti detalių), ties kuriais dirbu ir kurie gerokai susiję su mados pasauliu, todėl esu labai patenkinta.

Ar domiesi kitais tinklaraštininkais?

Nelabai skaitau tinklaraščių, bet labiau domiuosi Youtube esančia medžiaga ir video kūrėjais. Vienas iš mano labiausiai pamėgtų tokių kanalų yra „ClothesEncounters“, kurį kuria Jenn Im, visuomet pateikianti mados inspiracijų.

Nemažai keliauji, kaip kelionės keičia tavo požiūrį į mados industriją?

Keliavimas man suteikia galimybę pažinti naujas kultūras ir išbandyti naujus dalykus. Žinoma, kelionių metu galiu nusipirkti unikalių rūbų, kuriuos mėgstu derinti ir sukurti vis naujų kombinacijų.

Miestai ar vietos, labiausiai tave įkvepiantys?

Iš visų vietų, kurias aplankiau, trys miestai mane įkvepia labiausiai. Tai Paryžius, Tokijas ir Los Andželas. Visi jie skleidžia stiprios mados jausmą, tačiau neverčia pasirinkti kažko konkretaus.

Kokie kiti tavo pomėgiai?

Man patinka leisti laiką muziejuose, stebėti paveikslus, taip pat mėgstu piešti pati. Dienas dažnai leidžiu skaitydama, rašau dienoraštį. Kai tik galiu, žiūriu filmus, ypač kino teatre, tuomet po peržiūros būtinai išsiaiškinu apie kiekvieną mažą detalę filme. Esu ypatingai susidomėjusi astronomija.

Tavo pasiūlymas tiems, kas nori pradėti savo video tinklaraštį?

Vieni nusprendžia neužsiimti tinklaraščio rašymu ar Youtube video klipų kūrimu vien dėl didėjančio jų skaičiaus, galvodami, kad net neverta bandyti. Bet tai klaida. Nesvarbu, kiek daug žmonių jau daro panašų dalyką, tu visada turi kažką naujo kuo galėtum pasidalinti, savo istoriją… tereikia surasti savitą balsą, o žmonės klausys!

Marzia Bisognin


Komentuok:
*Reklama
DNO