Menu
 
 

Meilė didmiesčio neurozėse

2012 10 07  08:21  |  Įžvalgos

Meilė didmiesčio neurozėse

Nuotraukos: filmo kūrėjų archyv

Serialas ,,Seksas ir miestas”, užkariavęs milijoninę auditoriją, žavi tuo, kad jame visad šmaikščiai ir suprantamai išnagrinėjami vyrų ir moterų santykiai. Neslėpsiu: esu viena iš daugelio šio serialo gerbėjų, bet jį visada žiūrėjau kaip į savotišką fikciją, turinčią tikro gyvenimo elementų. Niekada nedrįsau pagalvoti, kad egzistuoja tūkstančiai žmonių, kurie partnerio ieško taip pat liguistai kaip ir herojės seriale. Moterys, susitikinėdamos su vyrais, laikosi tokių pat absurdiškų taisyklių: ,,kelsiu ragelį tik po trijų signalų”, ,,permiegosiu su juo tik po ketvirto pasimatymo”, ,,o ne, jis nenori supažindinti manęs su savo mama, vadinasi, manęs nemyli!”. Moterys, rimtai?!

 Meilė didmiesčio neurozėse

Kaip galima tikėtis turėti sveikus, gerus santykius, amžinai kuriant strategijas ir laikantis begalinių stereotipais pagrįstų taisyklių? O kur dar tas amžinas gyvenimas kažkokiame susikurtame iliuzijų pasaulyje. ,,Aš noriu, kad mano vyras būtų turtingas, gražus, aukštaūgis, rudaakis, blondinas, gražaus kūno sudėjimo, nei per daug raumeningas, nei per daug storas.” Paklausiu tiesiai: kuri iš mūsų nenorėtų turtingo ir gražaus vyro? Visos nori, bet bėda ta, kad norint turėti tokį super vyrą ir pačiai reikia būti super moterimi.

Meilė didmiesčio neurozėse

Ir vėl… dingsta tas pats-pats gražiausias jausmas, kuriam nusakyti sukurta milijonai knygų, filmų, dainų. Juk daug maloniau, kad ir trumpai, bet mylėti ne tokį tobulą vyrą, nei visą gyvenimą gyventi pagal taisykles, nuoširdžiai nemylėti, o tiesiog sau gyventi su gražiu paveiksliuku, su kuriuo negėda išeiti į žmones. Tokių žmonių visada gailėsiu, nes greitai besikeičiantis pasaulis, sugadinti materialių vertybių žmonės galutinai sujaukė įtakoms pasiduodančių moterų prioritetus ir laimingo gyvenimo paveikslą.

Meilė didmiesčio neurozėse

Paimkite kada nors, progai pasitaikius, į rankas bent jau tą popsinį ir nusaldintą iki begalybės Beigbederį – paimkite į rankas bent vieną jo knygą ir galbūt šiek tiek pavarčiusi suprasite, kad vyrams meilė kartais netgi svarbesnė negu moterims. Kad iš prigimties moterų nekentėjas vyras, įsimylėjęs moterį, savo sąmonėje prilygins ją dievybei. Pati geriausia ir, deja, labai nuvalkiota citata puikiai atspindinti tą tikrąją, intensyviąją meilę: ,,Reikia apsispręsti: arba gyveni su juo, arba to žmogaus geidi. Negali geisti to, ką turi, – tai priešinga prigimčiai.” Štai taip, mielos, bent kiek meile dar tikinčios moterys, neperskaitysite mano mini bloge nieko naujo. Yra dar daugybė peripetijų, kurių nežinau ir aš, bet jeigu bent viena mergaitė išplautom smegenim perskaičius bent trumpam susimąstys, mano darbas atliktas.

Meilė didmiesčio neurozėse


Komentuok:
*Reklama
DNO