Menu
 
 

Puoškimės su Louis Vuitton ir skleiskime meilę!

2010 07 10  19:18  |  Aktualijos

Vasarai įpusėjus daugelis pradeda svajoti apie šaltį, ypač kai lauke oro temperatūra virš 30 laipsnių šilumos. Tad persikelkime į rudenį. Louis Vuitton pristatė pre – fall 2010 begalo subtilią ir moterišką kolekciją. Šio sezono reklaminės kompanijos veidas- Edita Vilkevičiūtė.

Kolekcija ruošė dizainerė Julie de Libran. Kaip ir visuomet buvome maloniai nustebinti dizainerės sugebėjimais. Kolekcija labai jauki ir moteriška, bet tuo pat metu ir žaisminga. Labai įdomiai atrodo ilgų kojinių ir trumpų suknelių derinys avint aukštakulnius. Kailiuko ir įvairių  aksesuarų akcentai atrodo ypač originaliai, o ryškios spalvos dar labiau pagyvina kolekciją. Julie de Libran žaidžia ne tik su spalvomis, bet taip pat ir su audiniais, faktūrom, raštais bei epochom. Yra užuominų į hipių laikotarpį- gėlėti raštai bei širdutės. Neveltui hipius vadino gėlių ir meilės vaikais.

Dizainerė paaiškino, jog jos tikslas buvo sumaišyti praeitį su dabartimi. Kolekcijoje palaikomas ryšis su praeitimi, bet taip pat siūlomas ir modernas.

Taigi, ateinantis sezonas priklauso stilingoms, elegantiškoms, kupinoms meilės bei begalo žavingoms moterims. Tad puoškimės su Louis Vuitton ir skleiskime meilę!

Nuotraukos: coutorture.com, louisvuitton.com, style.com


Komentuok:

*Reklama