Menu
 
 

Metas būti draugiškiems

2010 01 01  19:02  |  Aktualijos

Žemiems ir aukštiems, storiems ir ploniems, seniems ir jauniems, vyrams ir moterims…vienu žodžiu visiems. Juozas Statkevičius šįkart siūlo būti draugiškiems ir tolerantiškiems. Nes, jo teigimu, būtent to Lietuvoje ir trūksta.

Kolekcijos pristatymas prasideda vestuvėmis. Raudonai nušvinta podiumas, kuriuo žingsniuoja balta kaip gulbė mergina, pasipuošusi nuotakos suknele. Salė nuščiūva. Ir tuomet veiksmas ant podiumo prasideda. Neįtikėtina, kad dizaineris sugebėjo suderinti tiek iš pažiūros nesiderinančių formų, proporcijų, stilių bei temų.

show_foto

Muzikinis takelis taip pat buvo tiesiog klasiškas. Jame buvo galima rasti visko: sunkiojo metalo, bažnytinės, bei Rio de Žaneiro karnavalinės muzikos garsų. Keičiantis melodijai keitėsi ir nuotaika bei atmosfera ant podiumo: nuo fatališkų moterų iki nekaltų vaidilučių pasirodymo.

show_foto

show_foto

Show_photo

Juozas Statkevičius taip pat neapsiriko pasirinkdamas plačią spalvų paletę, kurioje vyravo raudona, ryški rausva, žydra. Aptemti kombinezonai, kurie nėra būdingi dizaineriui bei maksimalus mini. Šis šou spinduliavo nevaržoma idėjų laisve.

Juozas Statkevičius mėgaujasi savo kūrybos vasara. Jo drabužių kolekcijos pristatymas pavadinimu „Metas būti draugiškiems“ sulaukė itin didelio aplodismentų gūsio. „Mes visi galime eiti podiumu. Iš kiekvieno galima padaryti perlą, jei moki. Reikia džiaugtis vieniems kitais ir nesmukdyti“, teigė dizaineris.

Brangūs skaitytojai, Juozas pasufleravo Jums, kad metas nusišypsoti ir sulaužyti visus Lietuvai „prikibusias“ etiketes. Jei ir stingsta kūnas nuo žiemiško šaltuko, siūlau visuomet kurstyti bent mažytę liepsnelę ir savo sieloje.

show_foto

show_foto


Komentuok:
  • J.S says:

    Noretusi siek tiek ilgesnio straipsnio.Isiskaiciau ir stai jau pabaiga netiketai…….


*Reklama