Menu
 
 

Milano, Paryžiaus ar Londono dvasia?

2013 09 16  19:33  |  Aktualijos

Kažkas atsitiko, bet vos tik prasidėjo kalendorinis ruduo, aplinkui pasipylė niūrokai skambantys pamąstymai apie šiltus pledus, žemuogių, aviečių ar mėtų arbatas, knygas ir serialų peržiūras. Auuuuu, prasidėjo ruduo, o ne pasaulio pabaiga – nesivyniokite į kokonus, nesislėpkite. Taip, veidus dažniau sušlapsime lietuje, vėjas suvels plaukus ir dažniau galvosim apie nubėgusį tušą, bet dabar pats metas iš slaptų stalčių išsitraukti per vasarą suslėptas kosmetikos priemones, blizgesius pakeisti lūpdažiais, žaisti su akių šešėliais ir rinktis, rinktis,  dar kartą rinktis, kokį nusižiūrėtą įvaizdį šį rudenį paversime realybe. Siūlau jums trumpą kelionę šiuo maršrutu: Paryžius, Milanas, Londonas.

Kurios sostinės dvasią pasirinksi šiam rudeniui?

Šiurkščiau ir ryškiau. Milanas

Verta dėmesio: juodos, sunkios dūminės akys, tarsi išteptos suodžiais arba gličios, šlapios ir blizgios. Abu variantai – pačioms drąsiausioms! Jei nuspręsi ryškinti lūpas, rinkis bordo spalvas, kurios primintų sodraus vyno gurkšnį.

Roberto Cavalli makiažai.

Roberto Cavalli makiažai.

Dsquared2 makiažai.

Dsquared2 makiažai.

Rafinuota ir blizgu. Paryžius

Verta dėmesio: „metalinės“ spalvos. Nesvarbu, ar tai lūpų dažai, ar akių šešėliai, metalo dulkės ir atspindžiai padės sukurti prabangų ir įsimintiną įvaizdį. Visa nauja Dior namų makiažo kolekcija siūlo bent trumpam tapti „geležine ledi“. Ir šis pasiūlymas intriguoja!

Dior modeliai.

Dior modeliai.

Švaru ir subtilu. Londonas

Verta dėmesio: akių vokus dažyk pilkais arba baltais, švelnios tekstūros akių šešėliais. Šviesus makiažas kuria gaivų žvilgsnį, kuris rudens rytais retai pasitaiko. Londono mados savaitės makiažo tendencijos išsiskiria savo švarumu, ramiomis spalvomis – tai tikras poilsis akims po ekstravagantiškų eksperimentų. Tiesa, išskirtinumo įvaizdžiui suteiks stori ir ryškus antakiai.

Burberry Prorsum modelis.

Burberry Prorsum modelis.

Erdem modelis.

Erdem modelis. Dizainerių svetainių ir tfs.com nuotraukos.


Komentuok:
*Reklama
DNO