Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 09 16  10:58  |  Aktualijos

Kaip keista: tik prieš savaitę SwO rekomendacijos gyrė auksinį rudenį, bet šiandien, pažiūrėję į įsisiautėjusį vėjo vakarėlį už lango, noru jame dalyvauti netrykštame. O ką manote apie rudeniškas SwO rekomendacijas?

Stilius vyrams 

Stilius vyrams

http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet10/14

https://www.facebook.com/KOVALDASshop

Vartydami naująjį SwO Street numerį staiga sustojote prie stiprių ir stilingų vaikinų nuotraukų? Kaip jie apsirengę! Liaupses galite siųsti „Kovaldui“, vyriškos mados Lietuvoje ženklui.

Supratote? 

Kapeesh

https://www.facebook.com/pages/Kapeesh/177383549089559

,,Kapeesh“ taip pat turi staigmenų vaikinams (ir ne tik). Itališkas žodis, tapęs Jungtiniu Valstijų žargonu, Lietuvoje reiškia… ryškias, apsmukusias kelnes, nukarusias kepures bei nerūpestingą rudens stilių.

Oda ir kailis

Odiniai aksesuarai

https://vimeo.com/73626723

https://www.facebook.com/nsjwl

Odiniai aksesuarai (tai – ne tik apyrankės, bet ir karūnos!), puošti kailiu ir metalu – tiesiai iš Londono! Geriau nieko nepasakosime, pamatykite patys.

Naujam sezonui

Super 7 Tattoo

https://www.facebook.com/super7tattoo

Naujas sezonas – nauja tatuiruotė! Jei pasiryžote puošti savąjį kūną tamsaus rašalo spalva, rekomenduojame tai daryti ,,Super 7 Tattoo’’ salone.

Dar daugiau odos!

Pykok

https://www.facebook.com/PYKOK

Papuošalų rudenį negana. Norisi dar daugiau odos ir aksesuarų! „Pykok“ siūlo riešą ir pirštą jungiančius aksesuarus. Numanome, jog tai pretenduoja tapti nauju must have šalies madistų sąraše.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama