Menu
 
 

Militaristinis miesto minimalizmas: „GP paketas“

2014 06 18  12:44  |  Aktualijos

Militaristinis miesto minimalizmas

Visvaldo Morkevičiaus nuotraukos

Šiuolaikiniam miesto „kariui“ skirtą „uniformą“ kuriantis dizaineris Giedrius pagaliau siūlo su ilgiau kaip dvejus metus tobulintu „GP paketu“ susipažinti fotografo Visvaldo Morkevičiaus nuotraukose.

Juodai baltose V. Morkevičiaus nuotraukose – miesto karį įkūnijęs Karolis Naujokaitis ir ryškiausios jo uniformos detalės. Tai paversto trikampio formos užpakalinė džinsų kišenė – visai kaip būrio vėliavėlė, ir džinsų priekinėje bei užpakalinėje dalyje išsiuvinėtos žvaigždės. Taip pat prie kiekvienų džinsų, ties keliu, prisiūtas skrituliuko formos GP logotipas, žymintis sąnarį ir kartu apsaugantis kelį, kai klaupiesi. Ir „lietučio“ kamufliažo raštas ant klasikinį Antrojo pasaulinio karo metų modelį atkartojančių „GP paketo“ marškinėlių. Nuotraukose pamatysime, kad paketas pasipildė vasarai skirtu džemperiu trumpomis rankovėmis ir riboto leidimo švarku.

„Žinau, kad kiti dizaineriai viską daro vienu ypu: ir modeliuoja, ir siuva, ir kolekciją pristato, ir tikrą bei e. parduotuvę kuria. O man patinka skubėti lėtai. Nemėgstu „apaugti“ nereikalingais, ne iki galo išbaigtais daiktais ar dalykais. Juk ir „GP paketą“ pirmiausia kūriau pats sau ir tik po to, kai per pakankamai ilgą laiką – ilgiau kaip dvejus metus – gerai apgalvojau, kiek ir ko man kasdien reikia. O iš tiesų pakanka kelių pagrindinių drabužių, bet būtent todėl jie privalo būti labai kokybiški. Ši taisyklė mano pasaulyje galioja ne tik turimų drabužių skaičiui, bet ir viskam kitkam“, – sako Giedrius Paulauskas.

Šiuo metu „GP paketą“ ar pavienes jo dalis galima apžiūrėti „Užupio keturiolika“ butike. „GP paketas“ yra universali šiandieninio miesto „kario“ ekipuotė – uniforma vyrui arba moteriai, arba apranga, skirta visiems, kam artimas tikras vyriškas pasaulis su griežtais principais ir savomis tradicijos. „GP paketas“ savo išvaizda ir sumanymu panašus į kareiviams išduodamą drabužių rinkinį. Jį sudaro vientiso ikoninio dizaino, paprasti, patogūs ir patikimi pagrindiniai drabužiai – džinsai, marškinėliai trumpomis ir ilgomis rankovėmis, džemperis ilgomis arba trumpomis rankovėmis, riboto leidimo švarkas ir diržas.

„GP paketo“ vaizdo siužetą žiūrėkite čia: 

GP from Visvaldas Morkevicius on Vimeo.


Komentuok:
*Reklama
DNO