Menu
 
 

„Miškas ošia“

2018 05 21  21:17  |  M.I.C. Naujienos

Jūra miške - SwO magazine

Nuotraukos iš organizatorių archyvo ©

Kokybiško laiko pasiilgusius vilniečius ir miesto svečius Downtown forest hostel & camping komanda birželio 13-ąją kviečia į nepaprastą vietą, kurioje skambės nepaprasta muzika. Petro Geniušo ir Liudo Mockūno duetas susirinkusiems pristatys naujais meniniais ieškojimais ir atradimais pulsuojantį sumanymą, kuriame puikiai sudera dviejų itin savitų atlikėjų meninė raiška.

„Jūra miške“ – tai muzika, besiskleidžianti dueto improvizacijų miške, čia pat paklūstanti bendrai interpretacinei logikai. Atlikėjų kuriamas muzikinis pasaulis sunkiai telpa į vieno muzikinio stiliaus rėmus. Čia išgirsite ir romantinės, ir impresionistinės, ir šiuolaikinės, klasikinės, džiazo bei laisvosios improvizacinės muzikos elementų. Tai kelionė muzikos labirintu, kuriame abu muzikai klajoja atrasdami vis naujų, netikėtų posūkių bei susitikdami ties tais pačiais išėjimais į M. K. Čiurlionio muzikos erdves.

Jūra miške - SwO magazine

Iš Lietuvos atlikėjų Petras Geniušas išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis, bet pasiteisinančiomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia ne tik rečitalius, bet dažnai pasirodo ir su scenos kolegomis. Nenuilstantis noras plėsti muzikinį akiratį P. Geniušą skatina nuolatos ieškoti – nuo anglų virginalistų ir įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir net elektronikos.

Jūra miške - SwO magazine

Kartu su P. Geniušu miške gros saksofonistas Liudas Mockūnas – kryptingai dirbantis ir be atvangos grojantis, jis pelnė rimto ir į kompromisus nesileidžiančio muziko reputaciją. Liudo Mockūno muzika klausytojai  mėgavosi beveik visoje Europoje, JAV, Izraelyje, Turkijoje, Japonijoje bei Kinijoje. Muzikantas nuolat bendradarbiauja su Marc’u Ducret, Barry Guy, Vladimiru Tarasovu, Stefan’u Pasborg’u, Mats’u Gustafsson’u, Jacob’u Anderskov’u, Mikko Innanen’u, Copenhagen Art Ensemble ir kt., yra grojęs su Andrew Hill’u, Scot’u Colley, Nasheet’u Waits’u.

Tai – trečiasis vasaros programos „Miškas ošia“, kurią paruošė Downtown forest hostel & camping komanda, koncertas. Ošdamas miškas visą vasarą kvies pačius išrankiausius melomanus išgirsti tuos, kuriuos myli labiausiai. Organizatoriai žada, kad šią vasarą miške išgirsite visko: nuo profesionalų atliekamų subtilia klasika skambančių akordų iki šokti kviečiančių ritmų. Daugiau apie „Miškas ošia“ programą rasite Downtown forest hostel & camping Facebook paskyroje.


Komentuok:
*Reklama
DNO