Menu
 
 

Mistinė kelionė po aromatų pasaulį

2016 11 21  17:13  |  Pirkiniai

Philippe Constantin - Maison Incens

Nuotraukos: private-label.lt archyvas.

Maison Incens – trejus metus gyvuojantys parfumerijos namai iš Prancūzijos. Jų įkūrėjas ir parfumeris Philippe Constantin gimė Maroke, prancūzo ir marokietės šeimoje. Sulaukęs pilnametystės išvyko studijuoti į Prancūziją, kur įvyko lemtingas susitikimas su parfumeriu Jean Claude Gigofot, atvėrusiam jaunajam Philippe duris į parfumerijos pasaulį.

Maison Incens gimė kaip pagarbos ženklas Philippe tėvui, kuris sūnui paliko savo kurtus piešinius ant odos. Maison Incens tai lyg olfaktoriniai sūnaus parašai ant tėvo kūrybos darbų. Penkių kvapų kolekcija įkvėpta mitinio pasaulio, kuriame bendravimas yra paremtas kvapų galia, o gyvenimą valdo aromatas.

Maison Incens - SwO magazine

Maison Incens kviečia į mistinę kelionę, atrandant kito pasaulio aromatus:

Cuir Erindil – dvilypis aromatas, kuriame kontrastuoja gaivūs citrusai su tamsiomis animalistinėmis smilkalų, muskuso, odos natomis.

Cuir Erindil - Maison Incens

Figue Aoudii – subtilioji figa, persmelkta ambros saldumo bei žavingojo agarmedžio, sukuria kūnišką viliojantį derinį.

Figue Aoudii - Maison Incens

Figue Eleii – harmoningas žalių, medienos bei tuberozos akordų žaismas, nukeliantis į neatrastus gamtos kampelius.

Figue Eleii - Maison Incens

Musc Kalirii – karališkasis muskusas dominuoja šiame hipnotizuojančiame aromate, papildytame muskuso, sandalmedžio bei citrusų.

Musc Kalirii - Maison Incens

Oud Deneii – šventas aromatas. Apvalantis ir apsaugantis anyžius maišomas su tabako dūmais ir agarmedžiu, siekiant susijungti su dvasiniu pasauliu.

Oud Deneii - Maison Incens - SwO magazine

Maison Incens galite įsigyti išskirtinių kvepalų salone Private Label, adresu Vokiečių g. 9, Vilnius arba www.private-label.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO