Menu
 
 

„Mount Kimbie“ – muzikos ir mados sintezė

2014 06 16  21:43  |  Vaizdai

Mount Kimbie @ Vasaros terasa

Nuotraukos: Benas Navanglauskas // © SwO

„Vasaros terasa“, sezonui išaušus, ir vėl paskendo muzikos platybėse. Šįkart – su britų elektronikos grupe Mount Kimbie. Dar belaukiant prie įėjimo, buvo lengva pajusti susirinkusiųjų jaudulį ir nekantravimą išgirsti, ką paruošė muzikantai. Lūkuriuodami netrukome apžvelgti ir stovinčius aplink – kiek daug savitų žmonių! Bet dar neverskite galerijos, apie viską – po truputį.

Prieš į sceną išeinant Mount Kimbie, pasirodė nauja lietuvių grupė Without Letters. Atlikėjai muzikos garsais užpildė visą terasą ir keliais metrais į priekį paslinko ketvirtadienį susirinkusią publiką.

Pamažu temstant, dairantis, gal pavyks kartais pamatyti netoliese sėdinčius Mount Kimbie narius (deja, lyg tyčia niekur jų nesimatė), akis patraukė ne vienas stilingas žmogus, pavyzdžiui, mergina su veikėjos iš serialo „Game of Thrones“ šukuosena, bomber stiliaus džemperis su flamingais, riesti ūsai, vešlios barzdos – vilniečių įvaizdis tikrai nenuobodus.

Mount Kimbie @ Vasaros terasa

Ir štai lauktoji akimirka – Mount Kimbie jau scenoje! Pirmas įspūdis? Garsas apgaubia tave iš visų pusių. Antras? Šviesos ir jų žaismas, tamsai vis labiau gaubiant Vilniaus gatvės kiemą, intensyvėja ir užlieja žavingomis spalvomis. Valandą trukęs jų pasirodymas praėjo sklandžiai, o britai Dominic Maker ir Kai Campos puikiai bendravo su susirinkusiais gerbėjais. Visgi po koncerto teko išgirsti įvairių atsiliepimų – daugelis lygino šį pasirodymą su 2010 metų koncertu, vykusiu Satta festivalio metu. Vieni teigė, kad prieš ketverius metus vaikinai pasirodė energingiau, bet išlaikė savitumą, o šį kartą pasidavė publikos įgeidžiams. Kiti kritikuoja ketvirtadienio pasirodymą dėl lėto ritmo ir parako trūkumo, juk norisi ir pašokti! Vienaip ar kitaip, panašu, kad visiems pasirodymas paliko malonų įspūdį, o Mount Kimbie buvo išlydėti audringais plojimais.

Mount Kimbie @ Vasaros terasa

Mount Kimbie @ Vasaros terasa

Mount Kimbie @ Vasaros terasa


Komentuok:
*Reklama
DNO