Menu
 
 

„Mount Kimbie“ Sattos „preparčio“ scena dalinsis su mūsiškiais „Without Letters“!

2014 05 21  18:41  |  M.I.C. Naujienos

Visi daugmaž jau girdėjo, kad festivalis Satta  šiemet persikelia palapines keliasdešimt kilometrų ir kraustosi į Latviją. Šiandien norime papasakoti apie kitą naujieną – mūsų jau nekantriai laukiamame elektroninės muzikos dueto iš Didžiosios Britanijos – Mount Kimbie – koncerte pasilabinti ir savo muzika pasidalinti galės ir grupę apšildysiantys kolektyvas Without Letters. Štai toks išankstinis festivalio vakarėlis, kurį Satta  organizatoriai praminė „kamerine repeticija“, laukia jūsų prieš didžiąją elektroninės muzikos šventę Satta 2014 metų rugpjūtį.

Birželio 12 d. „Vasaros terasoje“ vyksiantis festivalio įvadas – stiprus: Mount Kimbie yra leidybinės kompanijos Warp atstovai, pastaraisiais metais melomanus ir muzikos kritikus palepinę puikiais darbais. Rekomenduojame susirasti vinilinę plokštelę, kurioje yra DJ Koze „Made to Stray“Mount Kimbie kūrinio remiksas.

Satta

Muzikos ir meno festivalio Satta komandos sprendimu, šiai grupei į draugiją tinkamiausi Lietuvos indie, eksperimentinės ir elektroninės muzikos scenos atstovai Without Letters. Pastariesiems Mount Kimbie duetas itin imponuojantis. „Keletas iš mūsų yra matę juos Satta  festivalyje 2010 metais, tuomet jie parodė, kaip puikiai gali skambėti gitara ir elektronika. Nuolat sekame naujienas iš Mount Kimbie stovyklos. Jų muzika mums daro stiprią įtaką,” – pasakojo berniukai.

Without Letters. Festivalio organizatorių nuotr.

Without Letters. Festivalio organizatorių nuotr.

Without Letters šie metai – įdomus ir intriguojantis laikotarpis. Neseniai išleista vinilinė plokštelė, prie kurios prisidėjo ir buvęs grupės narys Miša Skalskis. „Plokštelė užbaigė ir įprasmino vieną iš Without Letters kūrybos periodų. Tai davė apčiuopiamą ir kokybišką produktą gerbėjams ir draugams. Esame gerai matomi – šioje šviesoje stengsimės ir likti,“ – komentuoja vaikinai.

Without Letters jau teko ne vienas puikus išbandymas, leidęs grupei susižerti geriausius įvertinimus ir įrodyti savo išskirtinumą. Pasirodymai užsienyje, galimybė groti apšildant Casiokids pasirodymą, dalyvavimas viename didžiausių Latvijos vasaros festivalių Positivus 2013 metais ir artėjantis tęsinys tame pačiame festivalyje šią vasarą, Talino muzikos savaitė, arba Tallinn Music Week – štai ir pagrindiniai punktai jų muzikinėje biografijoje. Tačiau vaikinai džiaugiasi, jog artėjantis pasirodymas „Vasaros terasoje“ bus išskirtinis: „tokia proga groti kartu su savo idėjiniais broliais bei autoritetais pasitaiko pirmą kartą. Todėl grupės karjerai šis koncertas yra ypatingas ir jo labai laukiame. Stengsimės parodyti geriausia, ką mokame – apjungti šiuolaikinės elektroninės muzikos skambesį bei indie, math rock ištakas. Kadangi ir Rygoje, ir Vilniuje susirinks tikslinė publika – draugai, žmonės, klausantys įdomios elektroninės muzikos, tai bus neabejotinai užburiantis renginys!“

Daugiau informacijos apie Mount Kimbie koncertą: https://www.facebook.com/events/1430489787201037/?fref=ts

Grupė Without Letters: https://www.facebook.com/WithoutLetters.

Without Letters


Komentuok:
*Reklama