Menu
 
 

Mėnesio grožio nesusipratimai

2014 03 09  21:04  |  Aktualijos

Ak, tie mergaitiški lūkesčiai, kurie kartais būna neišpildyti…

KŪNAS

SebaMed SPA dušo želė. Šis gelis mane papirko nuostabiu vandens gėlių kvapu, daug žadančiu užrašu „Ph 5.5“ ir puikia kaina. Iš pirmo žvilgsnio priemonė atitinka visus reikalavimus dušo geliui: malonus ir gaivus kvapas, gausus putojimas, skalsumas, bet… Panaudojusi šią priemonę ilgiau, pastebėjau, kad ji labai sausina odą, kuri žiemos metu ir taip gyvuoja ekstremaliomis sąlygomis. Visi sukelti nemalonumai išryškėjo po 2 savaičių kasdienio naudojimo (odos tempimas, šerpetojantys ploteliai ir pan.). Nutraukus priemonės naudojimą ir pakeitus ją įprastu, iki tol naudotu dušo geliu, viskas susitvarkė.

Išvada: nerekomenduočiau šios priemonės merginoms, kurių oda jautri ir reikalauja ypatingos priežiūros.

SebaMed SPA dušo želė

PLAUKAI

SebaMed šampūnas kasdienai. Šampūnas, skirtas kasdienai, kuris gerai ir išplautų plaukus, dažniausiai būna skirtas normaliems plaukams. Turėdama sausus plaukus į panašius produktus stengiuosi nesidairyti, bet šį kartą akį patraukė užrašas, kad priemonė skirta tiek sausiems, tiek normaliems plaukams. Taip, šampūnas puikiai išplauna plaukus, gausia putoja, yra skalsus, tačiau plaukus vis tik sausina. Normalių plaukų savininkės vargu ar tai pajus, bet merginos, turinčios išsausėjusius plaukus, turėtų rinktis tik jų plaukams tinkančias priemones.

Išvada: anapus tvoros žolė atrodo žalesnė.

SebaMed šampūnas kasdienai

MAKIAŽAS

NYX akių šešėliai „Ultra pearl mania“. Varge, kartais šarkiška prigimtis nugali bet kokį įtarumą ir pirkiniu tampa šleivi kreivi daiktai, o šiuo atveju – šešėliai. Beprotiškai gražios, perlamutrinės spalvos, miltinė tekstūra, ak, ir taip gražiai žėri… Apakinta viso šio gėrio neatkreipiau dėmesio, kad pakuotė klaikiai nepatogi: tai mažutis butelaitis, iš kurio reikia išsikratyti miltelius, o milteliai nebyra tvarkingai, todėl žėri ne tik tavo pirštai, bet ir tavo namų grindys bei rūbai… Kai jau sugalvosi, kur ir kaip išsikrapštysi priemonę iš indelio, tavęs lauks antras iššūkis: šešėliai labai sunkiai sklaidosi, tad reikės apsišarvuoti kantrybe ir geru šepetėliu…

Išvada: ne viskas auksas, kas auksu žėri.

Ultra pearl mania

Nuotraukos: chinadollinphx.blog.com, sebamed.com


Komentuok:
*Reklama
DNO