Menu
 
 

Mėnesio grožio atradimai

2014 03 07  11:57  |  Aktualijos

Mėnesio grožio atradimai

Nuotraukos: hannasroom.com, spa-vilnius.lt, ecodesire.lt, biggirlbeauty.com

Žiema buvo tarsi letargo miegas. Norėjosi tik daugiau gulėti, mažiau kalbėti, daugiau naudoti tai, kas laiko patikrinta,  o nesileisti į beprotiškus eksperimentus. Jam praėjus, metas pasirūpinti grožiu – dalinuosi savo maloniais ir švelniais atradimais, pradžiuginusiais tuo minkštu „gulinėjimo“ laikotarpiu.

RANKOS

Drėgmės balansą atkuriantis ir balinantis rankų kremas Selvert. Kas ieško, tas randa. Taip teigia patarlė ir mano patirtis. Ieškojau rankų kremo, kuris minkštintų ir drėkintų rankų odą bei greitai susigertų, nepalikdamas jų riebių ar lipnių. Šis kremas rankas palieka tobulas. Jos tampa lyg aksominės, gerai sudrėkintos, švelnios. Kremo kvapas malonus, švarus, trumpai išliekantis. Produkto tekstūra lengva, skystoka, tad priemonę lengva paskirstyti ant odos.

Rankų kremas Selvert

KŪNAS

Apelsinų kūno kremas „Kašmyras“ (Eco Desire). Šis kūno kremas iš ekologiškų žaliavų yra tikras laimės užtaisas. Apelsinų kvapas pažadina net giliausiai įmigusias kūno ląsteles. Kremas tirštas ir riebus, bet susigeria greitai. Šis laimės pilnas kaprizas ypatingai maitina odą, nes jo sudėtyje gausu aliejų. Kremą būtina laikyti šaldytuve, o jo galiojimo laikas – du mėnesiai. Tiesa, kremas nėra taupus ar skalsus, tad susinaudoja greitai. Kita vertus, nėra reikalo taupyti laimės, tiesa?

Kašmyras

VEIDAS

Veido kremas su šaltalankiais „Aurora“ (Eco Desire). Mišriai veido odai skirtas kremas iš ekologiškų žaliavų. Pagrindinė jo funkcija – švelniai reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą. Pradėjus naudoti šį kremą, jis atrodė kiek riebokas, bet pamėginau nedidelį triuką – kremą tepiau ant šiek tiek drėgnos odos. Triukas puikiai pasiteisino: kremas greitai ir lengvai susigėrė, nepalikdamas jokių nepageidaujamų pėdsakų. Priemonė nesausina odos ir nesikėsina užkimšti porų. Oda tapo minkšta, švelni, mažiau blizgi, skruostai mažiau sausėjo. Šį produktą reikia laikyti šaldytuve, jo galiojimo laikas – taip pat keli mėnesiai.

Aurora

GROŽIO VIETA

SPA Vilnius DIA (Gedimino pr. 49A, Vilnius). O ši grožio šventovė tapo didžiausia mėnesio gėrybe. Retai nutinka taip, kad vienoje vietoje sutelpa visi teigiami aspektai – neįtikėtinas profesionalumas, mandagumas, paslaugų kokybė, komfortas, atidumas atliekamam darbui ir smulkmenoms. Pasitikrinau savo susižavėjimą forumuose, skundų puslapiuose ir kitose „tulžies išpylimo vietose“. Likau maloniai nustebinta, nes didžiosios dalies internautų nuomonė sutapo – tai vieta, kurioje poilsiui, atsipalaidavimui ir grožio puoselėjimui sutrukdyti gali tik ūžiančios asmeninės mintys, nes visa kita – „laiku ir vietoje“.

SPA Vilnius DIA


Komentuok:
*Reklama
DNO