Menu
 
 

Nauja „WAKE ME NOT“ marškinių linija

2016 03 14  17:17  |  Aktualijos

WAKE ME NOT - SwO magazine

Nuotraukos: Gertrūdos Varnaitės

Pernai rugsėjį startavęs lietuviškas miego drabužių prekės ženklas savo kūrinių linijos papildymo proga pristato naują, pavasarišką fotosesiją.

„Nevadiname to nauja pavasario/vasaros kolekcija, nes „WAKE ME NOT“ kūriniai – nepririšti prie sezoninių linijų. Kuriame konceptualius miego marškinius, kurių tiek modeliai, tiek spalvinė gama tinkami dėvėti tiek žiemą, tiek vasarą. Tuo pačiu suprantame, kad klientėms norisi naujovių, tad savo marškinių liniją papildėme nauju dviejų spalvų modeliu bei vasariškesne INNUENDO miego marškinių spalvų variacija. Šis modelis dėl savo įdomaus kirpimo nuo pat pradžių susilaukė didelio populiarumo.“ – atsinaujinusį asortimentą pristato viena prekės ženklo kūrėjų Milda.

WAKE ME NOT

„WAKE ME NOT“ miego drabužių linija sukasi apie įvairias miego marškinių dizaino variacijas. Minimalistinius, moteriškus, švelnius „WAKE ME NOT“ miego marškinius renkasi moterys, kurios vertina kokybiškus, greitosios mados sezonams nepavaldžius, tačiau išskirtinius rūbus, o svarbiausia – kokybišką poilsį ir laiką sau. „Mūsų miego marškiniai atspindi ne tik mūsų požiūrį į miego rūbų kategoriją, tačiau ir platesnį supratimą apie poilsį. Tikime, kad dėvint ne tik patogius, bet ir gražius, subtilius, išskirtinius miego marškinius padedame moteriai susikurti visai kitokią poilsio nuotaiką: ramios spalvos, minimalistinis, bet modernus dizainas ir itin moteriškas silueto atspindys veidrodyje poilsio akimirkoms suteikia savotiško pakilumo, prabangumo, ramybės.“ – prekės ženklo filosofiją apibūdina Karolina.

WAKE ME NOT

WAKE ME NOT

WAKE ME NOT

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Jankelaitytė

KRISTINA | SUSTAINABLE FASHION (@krstview)

Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records