Menu
 
 

Nauja „Garbanoto Bosisto“ daina: „Places, Planes and Trains“

2015 02 10  11:03  |  M.I.C. Naujienos

Garbanotas Bosistas

Nuotrauka: Ula Liuka.

Po daugiau nei dviejų metų pertraukos vilniečiai „Garbanotas Bosistas“ dalinasi pirmu studijiniu kūriniu. „Places, Planes and Trains“ pavadinta daina supažindina su modernesniu, neo-psichodelinio roko inspiruotu grupės skambesiu. Kūrinys gerokai skiriasi nuo to, ką publika iš „Garbanoto Bosisto“ buvo girdėjusi anksčiau. Grupė sulėtino tempą, prie įprasto gitarų, būgnų ir vokalo sąstato prijungė sintezatorių, o koreguodami dainos įrašą studijoje sukūrė atmosferinį, moderniai nostalgišką skambesį.

Kaip ir anksčiau grupė dainą įrašė patys savo įkurtoje studijoje Vilniuje. Tai yra pirmasis jų studijinis įrašas su nauju būgnininku ir bosistu, prie grupės prisijungusiais pernai pavasarį.

„Places, Planes and Trains“ yra pirmasis oficialus grupės singlas po 2012 m. išleisto mini albumo „Venera“. Dainą galima išgirsti grupės „Soundcloud“ profilyje:

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Kauno bienalė

DNO