Menu
 
 

Gegužės mados fotosesijų penketukas

2013 06 11  23:18  |  Įžvalgos

Mados pasaulis ne toks jau mažas, kaip atrodo – susekti  naujienas, peržiūrėti naujausias fotosesijas ir mados namų kampanijas užima daug laiko, o juk ir taip daugumos mūsų dienotvarkė yra perkrauta. Geriau neatidėliokite darbų ir pasitikėkite SwO komanda, kuri nuo šiol pristatys geriausių fotosesijų, publikuotų užsienio mados spaudoje, rezultatus. Nors šiuo metu jau spausdinami liepos numeriai, esame beviltiškai ištikimi pavasariui, tad skiltį pradedame nuo gegužės perlų – penkių geriausių fotosesijų.

P. S. birželio mados spaudos apžvalga – jau rytoj!

Chameleoniška

Johanna Jonsson

Nuotraukos: fashiongonerogue.com

„Kiekviena diena – tai kvapas”. Švedų parduotuvė NK pristatė fotosesiją, kurios kiekviename kadre galime išvysti vis kitų dizainerių personifikuotus kvepalus. Fotografės Jesse Laitinen objektyve modelis Johanna Jonsson tapo tikra chameleone.

Fotografas: Jesse Laitinen (Mink MGMT)

Modelis: Johanna Jonsson

Plaukai, makiažas: Linda Shalbi, Ignacio Alonso

Žiūrėkite visą fotosesiją čia: http://fashiongonerogue.com/johanna-jonsson-stars-in-nk-beauty-campaign-by-jesse-laitinen/

Giliausia

Julia Halfstorm

„Gilyn ir gilyn” – fotografo Erik Andersson fotosesija žurnalui Scandinavia S/S/A/W.  Šios nuotraukos labai asmeniškos ir iškalbingos, todėl kiekvienam žiūrovui nevalingai sukelia prisiminimus. Modelis Julia Hafstorm atrodo užburiančiai, o kontrastai, bangų mūša ir audinio plazdėjimas sukuria nespalvotą, bet labai dinamišką reginį.

Fotografas: Erik Andersson

Modelis: Julia Halfstorm

Stilius: Oscar Lange

Makiažas: Anya de Tobon

Plaukai: Dejan Cekanovic

http://fashiongonerogue.com/julia-hafstrom-dives-into-deep-waters-for-scandinavia-ssaw-2013/

Aristokratiška

Tilda Swinton

Paryžius ir Edinburgas. Škotiško paveldo įkvėpti Chanel mados namai pristato priešrudenininę 2013 m. kolekciją, kurios veidu tapo aktorė Tilda Swinton. Daugybė žmonių abejoja pastarosios grožiu, tačiau neįsivaizduojame kito škotiško kraujo turinčio modelio, geriau tinkančio šiai kampanijai.

Modelis: Tilda Swinton

Kūrybos direktorius: Karl Lagerfeld

http://fashiongonerogue.com/tilda-swinton-scottish-chanel-pre-fall-2013-campaign-karl-lagerfeld/

Šeimyniška 

Carine roitfeld, Julia Restoin Roitfeld

Šeimos reikalas. Givenchy tęsia greit tradicija tapsiantį fotosesijos modelį – pavasario kampanijai pozavusias modelį Mariacarla Boscono ir jos dukterį Marialucas rudens reklamoje pakeitė stilistė, buvusi Vogue Paris redaktorė Carine Roitfeld ir jos duktė Julia Restoin Roitfeld. Fotografai Mert & Marcus kadre sustabdė itin brandžią ir jaukią akimirką.

Fotografai: Mert & Marcus duetas

Modeliai: Carine roitfeld, Julia Restoin Roitfeld

http://fashiongonerogue.com/see-carine-roitfeld-and-julia-restoin-roitfeld-in-givenchy-fall-2013-campaign/

Architektūriška

Freja Beha Erichsen

Švelnus rokas. Į modelį Freja Beha Erichsen žiūrėti niekad neatsibosta. Grakštus ir aukštas kūnas  šių metų Saint Laurent rudeninėje fotosesijoje gretinamas su architektūrinėmis pastatų detalėmis. Vizitine kortele tapęs fotografo Hedi Slimane juodai baltas stilius puikiai tiko, suliejant danės ir Paryžiuje (53 Avenue Montaigne) esančios parduotuvės nuotraukas.

Fotografas: Hedi Slimane

Modelis: Freja Beha Erichsen

http://fashiongonerogue.com/freja-beha-erichsen-stars-in-saint-laurent-pre-fall-2013-campaign-by-hedi-slimane/


Komentuok:
*