Menu
 
 

Nauji „H&M” džinso gaminiai padės seną paversti nauju užtikrinant tvaresnę mados ateitį

2015 08 24  18:42  |  Aktualijos

Nauji „H&M" džinso gaminiai

Nuotraukos: H&M archyvas

Šį rugsėjį „H&M“ pristatys 16 naujų džinso gaminių, sukurtų iš perdirbtos medvilnės, atiduotos „H&M“ drabužių surinkimo akcijos metu. Gaminiai vyrams, moterims bei vaikams yra naujausias žingsnis įgyvendinant „H&M“ tikslą sukurti uždarą mados ratą, o juos rasti bus galima parduotuvėse visame pasaulyje.

„Uždaro tekstilės gaminių mados rato, kur nebereikalingi drabužiai perdirbami į naujus, kūrimas ženkliai sumažins ne tik tekstilės atliekų kiekį, bet ir neatsinaujinančių gamtos išteklių naudojimo mastą”, – teigia Karl-Johan Persson, „H&M“ generalinis direktorius.

Naujojoje džinso gaminių, sukurtų iš perdirbtos medvilnės bei ekologiškos medvilnės, linijoje galima rasti trejus džinsus moterims, tarp kurių – aptempti ir laisvi bei plėšyti modeliai, taip pat džinsinį švarką, kombinezoną su petnešomis bei plačiomis klešnėmis ir džinsinį kombinezoną ilgomis rankovėmis. Vyrams siūlomas užtrauktuku užsegamas džinsinis švarkas kartu su dviejų stilių aptempiančiais plėšytais džinsais, o taip pat ir vašką primenančia medžiaga dengti laisvalaikio džinsai. Yra gaminių ir vaikams – tai užsegamas džemperis su dekoratyvinėmis gyvūno ausimis, tamprūs džinsai, kurių kelius puošia žvyneliai, marškiniai su kapišonu bei plėšyti džinsai.

Nauji „H&M" džinso gaminiai

„H&M“ siekia sukurti uždarą ratą savo tekstilės gaminiams, kur nebereikalingų drabužių medžiagos būtų perdirbtos į naujus. Pagrindinis tikslas yra sumažinti neigiamą mados industrijos poveikį aplinkai mažinant tekstilės atliekų kiekį bei saugant natūralius išteklius, naudojamus medžiagų gamybai.

Nuo 2013-ųjų metų „H&M“ klientai visame pasaulyje gali atnešti bet kokio gamintojo ir būklės nebereikalingus drabužius bei tekstilės gaminius į šio prekės ženklo parduotuves, taip prisidėdami prie drabužių surinkimo iniciatyvos. Iki šiol jau yra surinkta daugiau 14 tūkstančių tonų tekstilės pasauliniu mastu.

Nauji „H&M" džinso gaminiai


Komentuok:
*Reklama