Menu
 
 

„Pando“ 2015 m. rudens-žiemos kolekcija

2015 08 25  17:28  |  Aktualijos

Pando 2015 m. rudens-žiemos kolekcija

Nuotraukos: http://migleg.eu

„Pando Wear“ pristato naująją 2015-ųjų metų rudens/žiemos kolekciją pavadinimu „New Trail“ (liet. „Naujas kelias“), nukeliančią mus prie kompanijos ištakų. Kolekcija atskleidžia pirmųjų brand‘o žingsnių bei istorijos pradžios svarbumą bei pristato savo klientą kaip nuotykių ieškotoją – ramų, bet aistringą ir siekiantį nuversti kalnus. Šioje kolekcijoje Pando kviečia visus keliautojus bei alpinistus prisijungti prie vieningos kelionės kalno viršūnės link. „Nepaisant drąsios ir nuotykingos sielos, Pando dėvėtojas neskraido padebesiais ir mėgaujasi gyvenimo malonumais,” – teigia Marius Black, vienas iš kompanijos įkūrėjų.

Pando gaminami džinsai yra skalbiami naudojant inovacines ozono technologijas, kurios sunaudoja mažiau energijos bei vandens, taip saugant mūsų Motiną Gamtą. Kompanija nėra abejinga pasaulyje vykstantiems klimato pokyčiams ir prisideda prie ekologiško judėjimo. Šios kolekcijos džinsai yra pagaminti iš sunkesnio ir tvirtesnio audinio, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę.

„New Trail“ pagrindinis kolekcijos akcentas yra žemo juosmens džinsai. Tiek moterys, tiek vyrai turi platų pasirinkimą šioje džinsų kategorijoje. Kartu išleista limituoto leidimo serija, kuri sukuria išskirtinį ir asmeninį įvaizdį. Laisvai krentantys džinsai yra sukurti naudojant išskirtinės kokybės turkiškus  audinius bei naujausias džinso skalbimo efektų technologijas, kurios leidžia jaustis patogiai bei palengvina judėjimą.

Kita kolekcijos dalis koncentruojasi į „cigaretinius‘‘ džinsus, kurie yra nepaprastai elastingi ir prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno proporcijų. Šios kategorijos džinsai turi platų mėlynų bei juodų spalvų pasirinkimą. Juodi šio stiliaus džinsai yra riboto leidimo bei gaminami naudojant aukščiausios kokybės itališką daugiasluoksnį džinsą, kuris, pagal specialiai Pando sukurtus skalbimo receptus, atsiskleidžia trimis įdomiais atspalviais – juoda, pilka bei mėlyna.

Pando 2015 m. rudens-žiemos kolekcija

Naujoji kolekcija nesibaigia džinsais. „New Trail“ taip pat pristato tiesaus kirpimo džinsinius marškinius vyrams. Kolekcijoje pristatyti džemperiai yra kuriami naudojant ledinio ir šaltojo dažymo technologijas bei lazerinius efektus. Džemperius, kurie ypač taikliai atskleidžia atšiaurios kelionės nuotaiką, galite pasirinkti iš kelių spalvų. Kolekcijos paltai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės tvirtos itališko audinio, kurio sudėtyje yra net 80 procentų vilnos. Tiesaus sukirpimo paltai yra siūlomi mėlynos, juodos bei specialaus leidimo kamufliažinio rašto. Vyriški paltai, papuošti dirbtinio kailio apykaklėmis, akivaizdžiai pabrėžia Pando poziciją prieš žiaurų elgesį su gyvūnais.


Komentuok:
*Reklama
DNO