Menu
 
 

„Novus“ – pokalbis su Šventiniu Banchukenu

2017 04 18  11:58  |  M.I.C. Naujienos

Novus

Nuotraukos iš organizatorių archyvo

Šiandien, balandžio 18 d., „Lofte“ įvyks jau trečiasis muzikos inkubatoriaus „Novus“ renginys, kuriame klausytojų ir žiūrovų laukia nemokamas seminaras ir grupių, besivaržančių geriausių scenos debiutantų konkurse, koncertas. Šį kartą seminare žiūrovų laukia pokalbis su Šventiniu Banchukenu, kurį ves muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Tik nedideliam klausytojų ratui iki tol žinotas Šventinis Bankuchenas, vieną dieną, kone per parą, susprogdino Lietuvos muzikos sceną hitu, kurį šiandien žino kiekvienas – „Lietuvos repo istorija“. Jo staigus šuolis į klausytojų ausis – geriausias pavyzdys, jog marketingas daro stebuklus. Seminaro metu jis atskleis, kokios priemonės būtinos norint taip žaibiškai užkariauti Lietuvos muzikos sceną.

Po seminaro ant scenos vėl lips būrelis jaunų grupių – „Fire it Up“, „Last Stop the Moon“, „Noyus“ ir estai „The Boondocks“. Jie, kaip ir paėjusio antradienio grupės, varžysis dėl galimybės patekti į konkurso pusfinalį.

Balandžio 4 d. prasidėjęs muzikos inkubatorius „Novus“, kiekvieną antradienį, vyks iki pat  gegužės 30 d.

Novus

Muzikos inkubatoriaus pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje, video klipo filmavimas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas miesto festivalyje „Loftas Fest“. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO