Menu
 
 

„Lofte“ – „Woodfalls“ albumo pristatymas

2017 03 31  11:07  |  M.I.C. Naujienos

Matt Winson

Nuotraukos iš organizatorių archyvo, menufabrikas.lt

Indie folk ir muzikinių atradimų gerbėjų džiaugsmui – balandžio 5 d., į menų fabriką „Loftas“ atvyksta indie folk grupė „Matt Winson“ iš Nyderlandų. Viena perspektyviausių olandų grupių Vilniuje pristatys debiutinį albumą „Woodfalls“.

Originaliu skambesiu, kerinčiu vokalu ir provokuojančiais dainų tekstais išsiskirianti grupė neslepia, kad jų kūriniuose nestinga džiazo, progresyvaus folko ir pop muzikos įtakų.

Grupės darbus galima išgirsti čia: „Into Pieces“, „The River“.

Matt Winson - SwO magazine

Pusiau olandų, pusiau latvių kolektyvas šiuo metu reziduoja ir kuria Leiden mieste Olandijoje. Karjerą pradėję dviese – vokalistas ir gitaristas Matthijsas Steur bei multiinstrumentalistas Pieteris van Winsen, netrukus į komandą jiedu pasikvietė būgnininką Thomą van Winse ir latvį trimitininką Magnussą Baugis.

Nors grupė skaičiuoja tik antrus kūrybinės veiklos metus, jau spėjo išleisti EP, pasirašyti kontraktą su „V2 Recors Benelux“ įrašų kompanija ir „Wisseloord Studios“ studijoje įrašyti debiutinį albumą „Woodfalls“.

Matt Winson - M.I.C.

Pristatinėdami pirmąjį savo albumą, kurį įrašė bendradarbiaudami su prodiuseriu Fredericu Gervais ir „Grammy“ laureatu Balazs Rovert, vaikinai šiuo metu keliauja po Europą ir, balandžio 5 d., užsuks į Vilnių. „Matt Winson“ koncertas vyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

Bilietus į koncertą bus galima įsigyti prie durų. Jie kainuos 5€, su „Lofto draugo kortele“ – 3€.


Komentuok:
*Reklama
DNO