Menu
 
 

Pirmasis ir vienintelis „Son Lux“ koncertas Lietuvoje

2016 07 04  21:36  |  M.I.C. Naujienos

Son Lux - Loftas

Nuotrauka: organizatorių archyvas.

Jau šį antradienį, liepos 5 d., menų fabrike „Loftas“ pirmajį savo koncertą Lietuvoje surengs viena geidžiamiausių šiuolaikinių amerikiečių grupių „Son Lux“.

Post-rocko, alternatyvaus hiphopo ir trip-hopo atstovai iš Niujorko gerbėjus visame pasaulyje žavi unikaliu vokalu, daugiasluoksniais elektroniniais skambesiais ir aistra ritmams.

„Son Lux“ pasirodymas Lietuvoje grupėms gerbėjams bus išskirtinis ne tik todėl, kad tai bus pirmasis jų pasirodymas Baltijos šalyse, bet ir todėl, kad būtent jo metu amerikiečiai pristatys ką tik išleistą naujausią savo EP albumą „Stranger Forms“.

Vos prieš porą savaičių, birželio pabaigoje, išleistą mini albumą palydėjo ir naujas futuristinis grupės video klipas „Cage of Bones“.

Naujajame EP, kurį vieni pirmųjų gyvai išgirs būtent lietuviai, yra šeši kūriniai iš pernai pasirodžiusio jau ketvirtojo grupės albumo „Bones“, tačiau naujame EP jie suskamba visai kitaip. Perkurti ir atnaujinti kūriniai suplaka erdvės ir laiko pojūčius į vieną melodingą kokteilį, dar sykį įrodydami įvairiapusišką „Son Lux“ pasaulėžiūrą ir plačius įkvėpimo laukus.

The Pink Elephant - Loftas

Nuotrauka: Peteris Viksna

„Son Lux“ pasirodymą Vilniuje apšildys latvių grupė „The Pink Elephant“, kurių skambesys išsiskiria gamtos persmelktu psichodeliniu roku su bliuzo elementais. Rygiečių grupė neseniai pristatė albumą „Cassette Concert“ įrašytą kasetės formatu, kurio nežada platinti jokiu skaitmeniniu pavidalu. „Internete kasdien pasirodo tūkstančiai albumų, o klausytojai paskęsta tokiame sraute ir ima nuobodžiauti“, – tikina „The Pink Elephant“ nariai ir kviečia į gyvą hipnotizuojantį ir svajingą pasirodymą.

„Son Lux“ sceną apšildys ir vilniečiai „Local Blood“, puikiai pasirodę muzikos inkubatoriaus „Novus“ konkurse ir ten užėmę trečią vietą. Būtent „Novus“ atrankose jie ir sulaukė pasiūlymo apšildyti populiarią amerikiečių grupę.


Komentuok:
*Reklama
DNO