Menu
 
 

Nuotakos makiažas 2013: nebūtinai pastelės

2013 07 24  15:39  |  Aktualijos

Šiemet visi visažo meistrai sutartinai pripažino, kad nuotakos makiažas turi atitikti fotomakiažo standartus. Daugelis mados namų siūlo nebebijoti ryškumo.

Pavyzdžiui, dizainerė Vera Wang siūlo nuotakoms burgundiško vyno spalvos lūpas, o Juanjo Oliva – ryškų, pin up stiliaus akių apvedimą, Dolce & Gabbana prie jo dar siūlo derinti sodraus raudonio lūpas, – tai visada klasiška ir madinga. Tačiau svarbu nepersistengti, makiažas turi atrodyti natūraliai, nepasendinti jūsų, bet paslėpti trūkumus bei išryškinti privalumus.

Nuotakos makiažas 2013

Vera Wang reklaminė kampanija. Verawang.com nuotr.

Labai populiarus šiemet dūminis makiažas, kuris ypač gražiai atrodo nuotraukose. Jis gali būti įvairaus ryškumo, tačiau vis tiek vyrauja ramios spalvos: ruda, persikų, auksinė, gali būti net juoda. Daugelis mados industrijoje lieka ištikimi natūraliam nuotakos makiažui, tarp jų – Temperley London bei Pronovias mados namai, Rosa Clara vestuvinis žurnalas ir kiti. Bet svarbiausia yra nepamiršti, kad makiažas turi atitikti nuotakos charakterį bei suknelę, tai reiškia, visų pirma nuotaka turi jaustis gerai su pasirinktu įvaizdžiu. Jei esate ryški asmenybė, renkatės drąsesnę suknelę, nepabijokite ryškesnio lūpdažio ar akių kontūro, o jei jūs – ramaus, taikaus būdo, rinkitės švelnius, natūralius tonus.

Nuotakos makiažas 2013

Almanto Mickaus nuotraukos

Nuotakos makiažas 2013


Komentuok:
*Reklama