Menu
 
 

„Obuolys“ išleido J. Jurkevičienės knygą apie stiliaus pamokas

2015 02 17  23:32  |  Aktualijos

Šį sekmadienį, vasario 22 d., parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančioje 16-oje Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje bus pristatyta jau trečia mados žurnalistės Jurgos Jurkevičienės knyga Itališkos elegancijos kodas”.

„Šia knygą paskatino parašyti mano gerbėjos, kurios man neduoda ramybės klausinėdamos, kur pradingau, kodėl neberašau į Lietuvos spaudą apie Italijos aukštuomenės gyvenimą. Man be galo malonu, jog turiu galimybę Lietuvos moterims atskleisti uždangą į italės moters buitį, jos kasdienybę, perteikti savo patirtį ir padėti suprasti, kur slypi tikroji elegantiško  gyvenimo paslaptis. Esu tikra, kad kiekviena Lietuvos moteris, nepriklausomai nuo materialinės ar socialinės padėties, gali patirti komforto būseną ir džiaugsmą”, – apie tai, kokias paslaptis įmins knygą atsivertusios moterys, intriguoja J. Jurkevičienė.

Knygos autorė puikiai išmano mados lopšiu vadinamoje Italijoje vyraujančias tendencijas ir stilių. Čia ji gyvena su savo šeima jau du dešimtmečius, domisi ir rašo apie madą. J. Jurkevičienė jau penkiolika metų dalyvauja Romos „AltaRoma“ ir Milano „prêt à porter” mados savaitėse.

Autorė Jurga Jurkevičienė

Nuotraukos: J. Jurkevičienės asm. archyvas

„Pažvelkite į itales – jos moka atrodyti elegantiškai nepasipuošusios, kasdien, ne tik gatvėje ir biure, bet ir namuose, sporto klube. Nors dauguma jų neturi ne tik „platinum“, bet apskritai jokių kreditinių kortelių, tačiau atrodo stilingai. Italijos mada prieinama ne tik elitui. Šioje knygoje Lietuvos moterims siekiu padėti suprasti – kodėl italės pasitiki savimi ir šypsosi net niūriausią dieną. Paslaptis slypi tikrai ne banko sąskaitoje”, – tvirtina J. Jurkevičienė.

Knygoje autorė pasakoja apie eilinių moterų aprangos ir elgesio principus, provokuoja vyrus pasikalbėti apie silpnąją lytį ir jų eleganciją, pasakoja savo gyvenimo istoriją ir pateikia savo pačios per dvidešimt metų Italijoje suformuotas elegancijos taisykles.

„Itališkos elegancijos kodas” – ne tik asmeninė patirtis, bet ir žinomų pasaulyje, Milano ir Romos garsenybių įžvalgos. Mintimis apie stilių knygoje dalijasi J. Jurkevičienės pašnekovai – Giorgio Armani, Domenico Dolce ir Stefano Gabbana, Johnas Richmondas, Roberto Cavalli, Donatella Versace, Ermanno Scervino.

Jurgos Jurkevičienės knygos pristatymas įvyks vasario 22 d., 15 val, konferencijų salėje 5.5, parodų ir kongresų centre Litexpo (Laisvės prospektas 5). Dalyvauja autorė.

Autorė Jurga Jurkevičienė


Komentuok:
*Reklama