Menu
 
 

„PlayPants“ – džinsai su humoru, pasiryžę užkariauti pasaulį

2015 02 18  15:21  |  Aktualijos

PlayPants

Nuotraukos: Tomas & Lukas

Užsienio strategija – tokie žodžiai ateina į galvą, išvydus naujausią dizainerio Roberto Kalinkino sumanymą. Į KickStarter platformą paleidęs savo idėją, garantuojame, dizaineris neilgai trukus susižers visai nemažai užsienio žiniasklaidos dėmesio.

„PlayPants“ – tai daugumai jūsų jau žinomi Robert Kalinkin mados namų džinsai bestseleriai su dviguba sagų eile ir… viena ypatinga detale – iš vidaus užtrauktuku atsegamomis priekinėmis kišenėmis.

„PlayPants“ bus galima įsigyti tik per „Kickstarter“ platformą, kuri pasiekiama ir lietuviams. „Kickstarter“ suteikia galimybę pasauliui pristatyti ir finansuoti netikėčiausius kūrybinius projektus – jei idėja žmonėms patinka, tūkstančiai jos fanų išreiškia savo palaikymą įsigydami siūlomą produktą.

„Visų pirma tai yra išskirtinės kokybės džinsai, o kišenių sprendimas yra tik papildoma detalė, kuri pralinksmina jų turėtojus”, – pabrėžia dizaineris. Šiuos unisex tipo džinsus R. Kalinkinas sukūrė prieš penkerius metus – tai buvo pirmasis jo kaip dizainerio gaminys ir nuo to laiko tapo bene populiariausia mados namų preke.

„PlayPants“ kampanijos metu per „Kickstarter“ platformą galima įsigyti ne tik pačius džinsus, kurie kainuos tiek pat, kiek įprasti „Robert Kalinkin“ džinsai, bet ir kitų variacijų – nuo ypatingo atviruko už vos 1 svarą iki individualiai pasiūtų džinsų su viso gyvenimo garantija.

„PlayPants“ kampanija:

https://www.kickstarter.com/projects/395671533/playpants-magic-access-jeans

PlayPants

PlayPants

PlayPants

PlayPants

PlayPants

PlayPants


Komentuok:
*Reklama
DNO