Menu
 
 

Su savo gerbėjais Jamie Woon susitiks ir po koncerto

2012 02 29  15:38  |  Aktualijos

Jamie Woon

Nuotraukos: menufabrikas.lt

Šiandien pasaulinės scenos žvaigždės Jamie Woon gerbėjai gali ir vėl džiaugtis. Apie jo išskirtinį koncertą kovo 24 d. menų fabrike „Loftas“ jau buvo skelbta, tačiau dabar atsirado unikali galimybė Jamie Woon gerbėjams su juo susitikti gyvai.

„Šį penktadienį, kovo 2 dieną, mūsų draugai „Coffee Inn“ organizuoja akciją, kurios metu galima bus laimėti susitikimą su Jamie Woon. Pats puikiai žinau, kaip kartais norisi su savo mylimu atlikėju bent pasilabinti, pasifotografuoti ir pasakyti „gerai varai“, – sako „Lofto“ direktorius ir muzikantas Viktoras Diawara.

Jamie Woon į radijo bangų eterį įplaukė kartu su visa prieblandos muzikų ir nakties romantikų karta: „the xx“, James Blake, „Mount Kimbie“.

Gimęs ramioje Pietvakarių Londono dalyje, Jamie turėjo tik vieną kelią – muzikinį. Jo mama jau tada dainavo kaip pritariančioji vokalistė Michaelo Jacksono, Björk, Kylie Minogue ir kitų žymių atlikėjų gyvo garso koncertuose. Tarp šių savo vaikystės stabukų sukosi ir mažasis Woonas.

Jamie neišvengiamai lankė ir populiariąją „Brit School“. Tiesa, ši mokykla labiau pasižymi kaip divų alma mater, kurią baigė tokios žvaigždės kaip Adele, Amy Winehouse, Kate Nash, Leona Lewis ir kt.

Po to, kai Jamie Woon „BBC Sound of“ buvo išrinktas vienas iš 2011 muzikinių vedlių, jo vaizdo klipų peržiūros internete pakilo milijonais, o Jamie Woon vardas atsirado viršutinėse didžiausių muzikinių renginių plakatų eilėse.

Jamie Woon

Per praeitus metus įgijęs dar daugiau patirties jis pagaliau atvyksta ir į Lietuvą. Šiuo metu vaikinas vienoje užmiesčio studijoje įrašinėja savo antrąjį albumą ir laikosi atokiau nuo viso išorinio pasaulio, tad tiek jo koncertas, tiek susitikimas su juo gyvai – išskirtinė proga visiems jo gerbėjams.

„Meet&greet“ (angl. – susitik ir pasveikink) – tai iš anksto suplanuotas, tačiau privatus susitikimas su šią privilegiją laimėjusiais muzikantų gerbėjais. Todėl, žinoma, kad tų laimingųjų, kurie Vilniuje susitiks su Jamie Woon negali būti labai daug.

Menų fabrikas „Loftas“ kartu su kavos barų tinklu „Coffee Inn“ skelbia, jog šį penktadienį, kovo 2 d., atvykus į Gedimino pr. 2 esantį „Coffee Inn“ kiekvienas turintis bilietą gaus anketą, kurią užpildęs dalyvaus žaidime. Net trys šios akcijos laimėtojai menų fabriko užkulisiuose susitiks su viena ryškiausių naujosios kartos muzikos žvaigždžių – Jamie Woon. Pirkę bilietus būtent tą dieną gaus ir nemokamos kavos.


Komentuok:
*Reklama