Menu
 
 

„Orai“ kviečia į tamsius šokius

2023 02 13  20:22  |  M.I.C. Naujienos

Elektronikos ir alternatyvaus roko garsus maišanti grupė „Orai“ pristato kūrinį „Veidai Ilgi“ ir jo vaizdo klipą. Šiuo leidiniu grupė skelbia žinią apie ilgai žadėtą debiutinį albumą, kuris pasirodys pavasarį.

„Orai“ kviečia į tamsius šokius

Nuotraukos – A. Andrijauskienės ©

„Jau ilgą laiką tiek sau, tiek ir kitiems žadame, kad leisime albumą. Šįkart jau drąsiai galiu sakyti, kad albumas bus, o „Veidai Ilgi“ yra pirmoji to albumo dalis“, – pasakojo grupės „Orai“ įkūrėjas Donatas Zinkevičius.

Dainos autorius papasakojo apie naująjį kūrinį ir jo žinutę.

„Daina yra apie žmones, kurie viską, tame tarpe ir gerumą, traktuoja kaip mainus. Kūrinyje yra nemažai pesimizmo ir lengvos formos mizantropijos. Sakau lengvos, nes tai ne neapykanta, o labiau kažkoks naivaus geranoriškumo apraiškų ilgesys. Iš muzikinės pusės, daina skirta tamsiems šokiams, tad tikiuosi, kad klausytojai pasileis ją viename kitame vakarėlyje“, – apie dainą pasakojo muzikantas.

„Orai“ kviečia į tamsius šokius

„Orai“ kviečia į tamsius šokius

Kūrinys pristatomas kartu su vaizdo klipu, kurį kūrybinė komanda nufilmavo menų fabrike „Loftas“.

„Idėja šiam klipui gimė jau šiek tiek daugiau nei prieš metus. Susiklosčius tinkamoms aplinkybėms, pavyko tą idėją realizuoti su režisieriaus Luko Radzevičiaus ir operatoriaus Deivido Kryževičiaus pagalba. Klipo esmė – supažindinti klausytoją su grupe ir parodyti ko galima tikėtis atėjus į gyvus pasirodymus, o tų pasirodymų bus tikrai ne vienas. Jau greitai skelbsime naujienas apie artimiausius koncertus Vilniuje ir Kaune“, – pasakojo Donatas.

„Orai“ kviečia į tamsius šokius

„Orai“ kviečia į tamsius šokius

Grupė „Orai“ susikūrė 2021-ųjų metų vasarą. Nuo to laiko grupė koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „Loftas Fest“, „Mėnuo Juodaragis“ ir „What’s Next In Music?“. Dalyvavo įdomiausių pradedančių grupių konkursuose „Muzikos Inkubatorius NOVUS“ ir „Garažas“ bei laimėjo antrąją vietą „LRT Opus Talento“ konkurse.


Komentuok:
*Reklama