Menu
 
 

Padėkite, ieškau kirpėjo!

2013 09 28  19:30  |  Aktualijos

Padėkite, ieškau kirpėjo

Nuotraukos: Pinterest.com

Mūsų gyvenime yra arba tikrai turėtų būti žmonės, su kuriais sieja tas subtilus bendradarbiavimo ryšis. Ne, tai ne asmeninių romanų dalyviai. Odontologai, kosmetologai ir kirpėjai – tie bendražygiai, nuo kurių įgūdžių priklauso ne tik mūsų išvaizda, bet ir vidinė būsena. Jaučiuosi kalta, kai savo įprastus specialistus iškeičiu į trumpalaikį „tą kitą” variantą. Po tokių apsilankymų pas „tuos kitus“būnu nusivylusi, kad viskas ne taip. Šį kartą – apie trapų ryšį tarp mūsų ir mūsų kirpėjų.

Jeigu jau radote savo tą vienintelį – džiaukitės. Jeigu esate begalinėse paieškose – būkite skrupulingos. Šie žmonės keliais žirklių caktelėjimais gali jus prikelti naujam gyvenimui arba nublokšti į gilią balą. Ar teko matyti ašarojančią moterį dėl per ilgos, per trumpos, per kreivos, tiesiog „ne tokios“šukuosenos? Kaip pasirinkti tinkamą kirpėją? Trumpam turėsite tapti FTB agentėmis.

Padėkite, ieškau kirpėjo

Nuotrauka: theurbanlist.com

1. Eilės. Nors tai atgyvenęs dalykas, bet profesionalai, kurie turi ilgametį klientų sąrašą, vargiai gali jus apkirpti tiesiog dabar. Taigi geras ženklas, jeigu jums riekia vizito palaukti savaitę ar daugiau. Trūkumas – kartais vizitų eilės kuriamos sąmoningai.

2. Nuotraukos. Naršyk, ieškok, žiūrėk ir atrask visus įmanomus potencialaus kirpėjo darbus. Ar tau patinka jo stilius? Kokių modelių daugiau: trumpaplaukių ar ilgaplaukių? Kiekvienas plaukų stilistas turi savo braižą, tad tu turi nuspręsti, ar jis tau priimtinas.

3. Išvaizda. Taip, visus sutinkame pagal išvaizdą, o palydime pagal protą. Ar tau patinka stilius? Šukuosena? Netgi tokia smulkmena kaip žvilgsnis gali patikti arba atstumti.

Padėkite, ieškau kirpėjo

Nuotrauka: limusdesign.com

4. Patirtis. Turbūt visos norime kirptis pas tuos, kurie turi didžiulį patirties bagažą, bet gero mokytojo mokinys neretai gali mokytoją ir „perspjauti“. Dalis patyrusių plaukų stilistų suburia lygiaverčių jaunesnių kolegų būrį arba pasirenka talentingiausius mokinius.

5. Skirk pasimatymą. Užsirašyk vizitui ir susipažink su kirpėju. Aptarkite plaukus, galimas šukuosenas, tiesiog bendraukite. Jeigu jauti, kad pasitiki – kirpkis. Jeigu jauti, kad nesusišnekate, pasakyk, kad nori pagalvoti arba kad šiam kartui užteks plaukų plovimo ir sušukavimo. Tokiu būdu išvengsi ir skaudžių ašarų.

O kaip kitų klientų atsiliepimai? Ko gero, tai – vienas iš nepatikimiausių informacijos šaltinių. Mūsų charakteriai, poreikiai ir lūkesčiai labai skirtingi. Juk yra sakoma – kas vienam auksas, kitam tėra geležėlė.

Padėkite, ieškau kirpėjo


Komentuok:
*Reklama
DNO