Menu
 
 

Hermès FW 13/14

2013 09 29  20:37  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Hermès FW 13/14

Nuotraukos: style.com

Veronique Nichanian, Hermès vyriškos linijos dizainerė, žino, kaip išpildyti klientų širdies troškimus: padaryti tai gražiai, padaryti tai su geriausiais audiniais,  padaryti tai, sukūrus nesenstančią klasiką ir taip, kad klientas, vilkėdamas Hermès rūbą, atrodytų nepriekaištingai.

Dizainerė ir 2013/14 metų rudens/žiemos kolekcijoje įvykdė visus šiuos uždavinius. Žinoma, Nichanian pasistengė, kad kolekcijoje būtų dviejų ar dviejų eilių sagų vilnos kostiumai. Taip pat ir tradiciniai lauko drabužiai, kuriuos dizainerė šį sezoną konstruoja labai jaunatviškai, bet išlaikydama Hermès klasikos atspalvį: tai odiniai lietpalčiai, bomber tipo švarkeliai, parkos, militaristiniai ir karakulio paltai. Rudi laisvalaikio megztiniai su užtrauktuko detalėmis ant rankovių buvo siuvami iš nuskustos audinės kailio. Kolekcija taip pat alsuoja subtilia, sportiška slidinėjimo garderobo dvasia. Bet prisiminkite: tai – Hermès.

Rudeniui dizainerė pateikė netikėtą ir stiprią spalvų paletę: medetkų geltoną, aviečių rožinę, molio, navy, arba jūros dugno mėlynumo, chaki ir įvairius pilkus atspalvius. Ši klasikos ir šiuolaikinio sporto samplaika neabejotinai Hermès kolekcijai leidžia atsidurti žiemos geriausiųjų sąraše.

Hermès FW 13/14

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art