Menu
 
 

Situacija „Mafitishei“ – „shishi“ išleidžia naują singlą iš būsimo albumo

2020 03 17  16:31  |  M.I.C. Naujienos

Situacija „Mafitishei“ – „shishi“ išleidžia naują singlą iš būsimo albumo

Nuotrauka – Dalios Mikonytės ©

„Situacija ir nuotaikos – gan mafitishei. Nieko nesuprantam, bet kviečiam išgirsti naują mūsų dainą, kuri kaip tik apie tai!“, – sako grupės „shishi“ narės, nevaldomais laikais į pasaulį paleidžiančios kūrinį „Mafitishei“. Tai – jau antras singlas iš būsimo albumo tuo pačiu pavadinimu, kurio pasirodymą, jei pasaulis nesugrius, merginos žada birželio pradžioje.

„Kai jautiesi mafitishei, tada tired (liet. pavargęs) ir crazy (liet. išprotėjęs) džiaugsmingai susikabinę už rankų sukasi aplink. Daina užgimė neaišku kada. „I get tired, I get lazy, I get super crazy“ būdavo, dainuodavau per soundčekus jau gan seniai. Kažkada susitikom su Frančeska studijoj ir buvo gan mafitishei nuotaika, sulipdėm dainą iki galo. Man regis, buvo daug nuostabos, keiksmažodžių labai galimai, buvo ir liūdesio“, – singlo gimimą prisimena bosistė Victoria.

„Daina skirta visų pirma mums pačioms, kad garsiai išgirstume, jog kartais taip būna, ir garsiai pasakytume, kad ok – aš nieko nesuprantu, aš žiauriai pavargau, ir aš daugiau taip nebegaliu. Kyla įtarimų, kad taip jaučiasi nemažai kas, tai, matyt, čia visiems, kai jie taip jaučiasi“, – pasakojimą tęsia Victoria.

Klausytojams, kuriems net paklausius dainos netaps aiškiau, ką reiškia „Mafitishei“, į pagalbą ateina buvusi grupės „shishi“ būgnininkė Frančeska: „M – mistinė, A – atvira, F – fantastiška, I – irracionali, T – tiesa, I – išlindusi, S – salamandra, H – haliucinacijoje, E – erdvėlaikyje, I – išskriejusi.“

Situacija „Mafitishei“ – „shishi“ išleidžia naują singlą iš būsimo albumo

Viršelio albumas – ABran ©

Kūrinio „Mafitishei“ muzikantės Victoria (bosas, vokalas), Maria Rosa, (el. gitara, vokalas) Frančeska (būgnai, vokalas) bei ją neseniai pakeitusi nauja „shishi“ būgnininkė Benadetta (būgnai, vokalas) saugiai klausytis kviečia visose skaitmeninėse platformose: Spotify, Deezer, Amazon, itunes, Google play, Youtube ir kitur.

Naujomis dainomis, po vieną, grupė žada dalintis iki pat albumo pasirodymo birželio pradžioje. „Mafitishei“ yra išleidžiamas su Didžiosios Britanijos muzikos kompanijos „The state51 Conspiracy” pagalba, o už pagalbą įrašinėjant bei leidžiant albumą muzikantės dėkingos asociacijai „Agata“. „Taip pat ačiū Tomui Verbaičiui už visą indėlį į garsą“, – sako „shishi“.

Trash, surf, soul, rap stilių muziką grojančio „shishi“ kolektyvo ateities planai kol kas migloti: „planavom visą pavasarį lankyti tarptautinius festivalius ir daug koncertuoti gimtinėj, bet kol kas apsiribosim mažesniais planais, pavyzdžiui – 14 val. eiti iš savo kambario į kitą kambarį.“


Komentuok:
*Reklama
DNO