Menu
 
 

Pavasario ir vasaros makiažo tendencijos

2017 04 04  15:19  |  Aktualijos

„ICON Academy“ vizažo mokyklos dėstytojai pasakoja kokias pavasario ir vasaros makiažo tendencijas diktuoja garsiausi mados namai. Praeitais metais itin populiarus natūralus makiažas (angl. no-makeup makeup) buvo papildytas drąsiomis spalvomis: natūraliai spindinti oda ir ryškiomis, vaiskiomis spalvomis akcentuotos akys buvo matyti daugelio mados pristatymų metu.

Agnės Gedeikytės makiažas

Nuotraukos – „ICON Academy“ archyvo. Makiažas – Agnės Gedeikytės

„Viena svarbiausių naujienų – patariama pamiršti ryškų veido kontūravimą, t. y. tamsesnio tono pudros naudojimą veido vietoms, kurias norima paryškinti ar pakeisti. Vietoje to, veido modeliavimui siūloma naudoti švelnias, šviesias priemones. Kuo labiau oda švyti, tuo geriau,” – tikina profesionalai. Tiesa, tai nereiškia, kad oda turi blizgėti. Svarbiausia – sveikos, puikiai drėkinamos odos įspūdis.

Dianos Rakickajos makiažas

Makiažas – Dianos Rakickajos

Kita madinga tendencija yra makiažui naudoti vieną pagrindinę priemonę. Pavyzdžiui, bronzinę pudrą naudoti skruostų ir akių paryškinimui.

Norint žaismingumo, vizažo specialistai pataria ryškiomis spalvomis akcentuoti akis, o lūpoms pasirinkti nuosaikios spalvos dažus arba lengvą lūpų blizgesį. Itin madinga tamsiai mėlyna, persikinė, purpurinė ir rožinė spalvos bei jų deriniai. Nesuklysite ir pagrindiniu makiažo akcentu pasirinkusi ryškų spalvotą akių linijos pravedimą skystu kontūru arba kietu pieštuku. 

Daivos Vasiliauskienės makiažas

Makiažas – Daivos Vasiliauskienės

Živilės Urbonaitės makiažas

Makiažas – Živilės Urbonaitės

Vakarui siūloma rinktis iš mados neišeinantį dūminį makiažą, tačiau vietoj tradicinių pilkų, juodų ir tamsiai rudų atspalvių išbandyti lengvą raudoną, vyno spalvas. Madingas lengvesnis, ne toks ryškus ir akis apkraunantis dūminis akių įvaizdis. O norėdama natūralesnio įspūdžio, neprašausite pasirinkusi ir žemės spalvų vakarinį makiažą.


Komentuok:
*Reklama