Menu
 
 

Sąrašas festivaliui, arba susipakuok kaip profesionalas

2013 07 31  14:17  |  Įžvalgos

Reklama SwO Live Feed

Susipakuok kaip profesionalas

Ivana Carpio nuotr. iš love-aesthetics.blogspot.com.

Pastarąsias vasaras kone kas antrą savaitgalį kalendoriuje žymime taip: „festivalis“. O kartais savaitgalis sutalpina net po du. Nesvarbu, ar tai festų senoliai, tokie kaip Galapagai ar Tundra,  vos kelis metus skaičiuojanti Karklė, ar tiesiog draugų sodyboje vykstantis trijų dienų mini festivalis su gera kompanija ir aparatūra. Tokie renginiai sutraukia devynias galybes žmonių, nešinų milžiniškomis kuprinėmis, prikrautomis nereikalingų daiktų.

Štai olandė, Love-Aesthetics tinklaraščio savininkė, Ivania Carpio visai neseniai krovėsi kuprinę į MELT! festivalį ir stengėsi pasiimti tik tai, ko iš tiesų reikia.

„Žinoma, aš negaliu gražiai, estetiškai nuotraukoje parodyti visų, visų dalykų – nuo kojinių iki telefono ar fotoaparato įkroviklių“, – sako autorė. Tačiau tai, jog viskas sutilpo į merginos kuprinę, reiškia, kad ir mes galime susiplanuoti optimalų aprangos variantą toms trims pašėlusioms dienoms. Svarbiausia – nepamiršti internete pasižiūrėti į orų prognozes, pasiimti patvarius batus ir keletą  bazinių drabužių, puikiai tinkančių tarpusavyje.  Ivania pasiėmė kelis tobulai spalviškai derančius monochrominius drabužėlius, vintažinius sportbačius, nedidelę Love Aesthetics x Blackblessed kuprinytę būtiniausiems daiktams ir, viską susikrovusi į sportinę Eastpak kuprinę, išvyko į MELT!.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dimensions Festival 2019

Outlook Festival 2019